Specialist Resurse Umane

ALTA CONSULT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa si cautam o persoana pentru postul de Specialist Resurse Umane, focusul fiind in zona de salarizare.
  • Expriență în activitatea dе administrare personal și salarizare;
  • Cunoasterea tuturor proceselor de resurse umane;
  • O buna cunoastere a legislatiei muncii;
  • Cunostinte de operare PC ( Microsoft Office, soft-uri salarizare);
  • Abilitati de comunicare, organizare;

Descrierea jobului

  • Calcul salarial;
  • Centralizarea pontajelor;
  • Intocmirea dosarului de personal, a contractelor de munca si a modificarilor aparute (acte aditionale, decizii, incetari);
  • Actualizarea dosarelor angajatilor;
  • Operare si transmitere Revisal;
  • Ofera suport companiilor partenere si angajatilor, cu privire la aspecte legate de salarizare si legislatia muncii;
  • Intocmirea diverselor rapoarte/ situatii.

Alta Consult SRL este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane. Solutiile oferite partenerilor nostri sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea "curriculum vitae" sunteti de acord ca Alta Consult SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos