Specialist resurse umane

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

✓ Abilități exprimare verbală și scrisă,
✓ Înclinație pentru ascultare activă,
✓ Abilități analitice și capacitate de a evalua bine caracterele,
✓ Abilități diplomatice și de negociere,
✓ Abilități de comunicare superioare și roluri consultative dezvoltate,
✓ Abilități de a analiza, interpreta și explica,
✓ Cunoașterea ramurei juridice în care se reglementează angajarea,
✓ Imparțialitate și echitate,
✓ Atitudine corectă și convenabilă și încredere în sine.

Descrierea jobului

✓ Conduce procesul de selecție și de recrutare,
✓ Organizează concursuri pentru toate locurile de muncă,
✓ Are grijă de motivația și de nivelul de satisfacție al angajaților și identifică domeniile care necesită îmbunătățiri,
✓ Acționează asupra dezvoltării echipei, precum și asupra consilierii conducerii cu privire la deciziile care trebuie aplicate,
✓ Comunică cu conducerea companiei,
✓ Are grijă de relațiile interpersonale din cadrul companiei,
✓ Organizează cursuri și traininguri pentru angajați,
✓ Concepe și implementează reguli și proceduri noi pentru o muncă de calitate și pentru dezvoltarea companiei,
✓ Are grijă de respectarea politicilor companiei și a reglementărilor adoptate, având grijă în același timp ca acestea să fie în concordanță cu legea actuală a muncii,
✓ Se ocupă de procese disciplinare, de luarea deciziilor și de declararea soluțiilor de afaceri în domeniul resurselor umane.
Publicat 15 mai 2022 Expiră 14 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos