Specialist Resurse Umane

Tinervis Group SRL - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta: entry level;
Cunostinte: legislatia muncii, Excel (nivel intermediar).
Reprezinta avantaj: WebSal, SoftOne, Excel (nivel avansat), curs Resurse Umane;
Abilitati de organizare, planificare, comunicare și relationare
Atentie la detalii si orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

Intocmire, gestionare si actualizare dosare personal (contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii/notificari de incetare, decizii suspendare/incetare suspendare, cercetari fisciplinare, adeverinte etc);
- Tine evidenta suspendarilor temporare a contractelor individuale de munca;
- Redactarea si centralizarea documentelor specifice departamentului Resurse Umane (adrese, cereri, instiintari, popriri etc);
- Urmeaza procedura de deschidere conturi, emitere carduri de salariu, cat de si actualizarea a IBAN-urilor in aplicatia de salariazare;
- Aplica procedura furnizorului de tichete de masa in vederea emiterii si alimentarii cardurilor de masa;
- Tine evidenta expirarii fiselor de aptitudine/avizelor medicale (medicina muncii) si mentine relatia cu prestatorul de servicii SSM si SU;
- Intocmirea situatiilor/rapoartelor specifice departamentului Resurse Umane;
- Colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii de odihna, concedii medicale etc.);
- Efectuarea calcului salarial si intocmirea statelor de plata.

Simigeria/Pizzeria LUCA se dezvolta continuu prin seriozitate, ambitie, perseverenta, implicare, onestitate si harnicie.

Acestea sunt valorile dupa care se ghideaza, pe care le pune in serviciul clientilor si pe care le incurajeaza si le cultiva la angajati, fiind mereu dedicat dezvoltarii lor profesionale.
In cei peste 10 ani de activitate, LUCA a dezvoltat un management organizational, cuprinzand traininguri si stagii de pregatire, activitati ce s-au reflectat in expertiza si fidelizarea angajatilor.
De aceea, ii sprijinim si incurajam pe cei peste 1800 de angajati sa aiba initiative si sa se dezvolte personal si profesional.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos