Specialist Resurse Umane

POPEYES ROMANIA - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

POPEYES ROMÂNIA ANGAJEAZĂ SPECIALIST RESURSE UMANE
  • Cunoașterea procedurilor pentru recrutare și selecție, relații de muncă, administrarea personalului
  • Cunoașterea comportamentului uman și a standardelor de performanță ale angajaților
  • Abilitatea de a relaționa cu ușurință
  • Abilitatea de a prezenta
  • Cunoștințe foarte bune de comunicare
  • Inițiativă
  • Ascultare activă
  • Studii superioare absolvite

Descrierea jobului

  • Comunică proactiv cu managerii implicați în procesul de recrutare și selecție
  • Postează prin intermediul tuturor mediilor de comunicare anunțurile de recrutare
  • Realizează screening-ul cv-urilor primite
  • Organizează și susține interviurile preliminare
  • Alcătuiește short list-ul pe baza căruia candidații vor fi intervievați de către managerul direct
  • Asigură toată documentația aferentă procesului de angajare și integrare
  • Monitorizează practicile generale de recrutare și selecție și propune soluții de imbunătățire
  • Realizează exit interviuri
Tip job: full time

Office: Hyperion Towers, Bdul Pipera

Celebrul brand internațional Popeyes® a început cu o idee mare într-un mic restaurant, în anul 1972, în New Orleans, Louisiana și s-a transformat într-un succes care a cuprins întreaga lume.

Suntem o gașcă de oameni pasionați de bucătărie și de gustul puiului din Louisiana, cu misiunea de a fi cel mai iubit brand specializat pe carne de pui din România. Avem un plan de extindere foarte ambițios și ne dorim să angajăm oameni care să crească alături de noi.

Afla mai multe despre Popeyes:

Publicat 22 apr. 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 22 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos