Publicat 15 Apr 2021 | Reactualizat 06 Mai 2021 | Expiră 15 Mai 2021

Specialist Resurse Umane

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Resurse umane / Psihologie

Candidatul ideal

Studii universitare absolvite
* Prioritate: persoanele care în ultimele 6 luni nu au avut un contract de muncă / în prezent nu sunt angajate *
Experiența este preferabilă, însă nu obligatorie.

Cunoștințe solide de legislație a muncii;
Atenție sporită la detalii, bune abilități de organizare a activității și de prioritizare;
Excelente abilități de comunicare și relaționare;
Limba engleză – nivel mediu

Descrierea jobului

Întocmește și gestionează dosarele de personal de la angajare până la ieșirea din companie;
Întocmește documentelor de evidență a personalului și a documentelor ce țin de evidența muncii (acte adiționale, decizii, notificări, adrese etc);
Eliberează adeverințe sau alte documente necesare salariaților;
Colectează și pregătește pentru calcul salarial toate documentele necesare;
Înregistrează și actualizează informațiile în Revisal;
Menține relația cu autoritățile statului;
Elaborează politici și practici de Resurse Umane în domeniul administrării de personal.

Specialist Resurse Umane  -  NOYOCO PRODUCTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles