Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Specialist Resurse Umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate
- Atestat de Inspector de Personal, Specialist Resurse Umane etc. (avantaj)
- Bune cunostinte de operare . (pachetul MS Office – Word, Excel, Power Point).
- Experienta 1-2 ani in domeniul Resurse Umane, pe un post similar (avantaj)
- Foarte bune abilitati de comunicare, organizare, dinamism, atentie distributiva, capacitate de observare
- Foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatii, cu focus pe detalii;
- Bune cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

Crearea anunțurilor de angajare pentru posturile vacante.
Alegerea canalelor de recrutare.
Scanarea CV-urilor si selectia celor care se pliaza pe cerintele postului.
Programarea interviurilor si sustinerea interviurilor.
Ofera feedback si raspuns candidatilor.
Gestioneaza baza de date pe zona de recrutare&selectie.
Efectueaza rapoarte zilnice, lunare, anuale.
Recrutare pe teren.
Beneficii:
* Pachet salarial motivant functie de experienta si implicare.
* Tichete de masa.
* Card de sanatate.
* Prime de sarbatori, vacanta.
* Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in HR.
* Transport asigurat.
* Bonus de prezenta.
* Bonus performanta.

Tehnologie din 1982. Dm Elektron, specialistul în proiectarea de componente electronice , este conceput pentru a oferi un serviciu complet și vertical. Născut în 1982 din intuiția unui antreprenor, acesta implică aproximativ 300 de angajați angajați să satisfacă multiple nevoi prin fabrica noastra Dm Elektron (Buja, Udine), specializată în asamblarea componentelor electronice, furnizarea completă a produselor si dezvoltare produse (R&D). De-a lungul timpului, am dezvoltat o strategie care evoluează de la asamblarea completă a componentelor electronice, la o relație pe termen lung cu clientii, îmbunătățind cunoștințele noastre cheie în testare, industrializare și producție, datorită unor tehnici extrem de inovatoare și fiabile. Dm Elektron, care se confruntăcu noile solicitări de piață, a înființat o fabrică din Brașov (România), SC DM ELEKTRON, care garantează clienților un avantaj economic vizibil, păstrând în același timp standarde de înaltă calitate și securitate.

Expirat
Specialist Resurse Umane  -  Dm Elektron Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles