Publicat 21 Iul 2019 | Reactualizat 18 Aug 2019 | Expiră 21 Aug 2019

Specialist Resurse Umane - Recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Certificat Inspector Resurse Umane
- Studii superioare
- Cunoasterea limbii engleze;
- Cunostinte operare calculator
Prezinta avantaj :
- Experienta in recrutare de personal
- Experienta in sustinerea si intocmirea documentelor pentru cercetari disciplinare

Descrierea jobului

- Asigura personal in toate sectoarele, organizand interviuri in vederea recrutarii si selectiei de personal.
- Desfasoara munca de teren in scopul recrutarii
- Intocmeste actele necesare pentru angajare.
- Intocmeste situatiile de personal solicitate de conducerea societatii, AJOFM, etc
- Participa la cercetarea abaterilor disciplinare si intocmeste toate documentele prevazute de legislatia muncii
- Arhivarea dosarelor de personal si a documentelor lunare
- Participa la procesul de evaluare a satisfactiei angajatilor
- Participa la procesul de evaluare a sugestiilor angajatilor
- Intocmeste si actualizeaza lunar organigrama;
- Realizeaza rapoarte privind activitatea desfasurata in sectorul sau de lucru
- Organizeaza evenimentele din firma

Beneficii:
- contract pe perioada determinata : 2 ani
- salariu atractiv
- tichete de masa+ o masa calda/zi + transport gratuit
- bonusuri lunare si anuale in functie de performante
- posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si dinamica

Firma SumiRiko AVS a luat ființă în anul 2003 facând parte din Grupul Anvis, care la randul lui apaține grupului japonez Sumitomo Riko in proporție de 100%. Grupul Anvis operează la nivel global, domeniul principal de activitate fiind dezvoltarea sistemelor antivibrație. Piesele SumiRiko AVS Romania sunt montate pe majoritatea tipurilor de mașină, iar clienții sunt cei mai importanți producători de automobile, și anume VW, BMW, Mercedes, Renault-Nissan, Audi, Porsche, MAN, ZF Sachs și mulți alții. În prezent, SumiRiko are 300 de angajaţi și este in continua dezvoltare. Proiecte de viitor: injectare mase plastice.

Expirat
Specialist Resurse Umane - Recrutare  -  SumiRiko AVS Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles