Publicat 23 Iul 2021 | Reactualizat 20 Aug 2021 | Expiră 23 Aug 2021

SPECIALIST RESURSE UMANE full-time / part-time

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bună ! Bine ne-ai găsit!

Ne bucură faptul că poziția pe care o avem disponibilă în organizația noastră ți-a atras atenția și te invităm să afli, în rândurile de mai jos, mai multe informații despre noi și despre lucrurile pe care le-am putea face împreună.

Nu recomandăm lectura pe diagonală deoarece poți să ratezi informații relevante 😊

Poziția de Specialist Resurse umane în cadrul grupului nostru de firme este recomandată persoanelor pasionate de domeniul RESURSELOR UMANE și atrase în mod special de proiectele de RECRUTARE pentru roluri diversificate și de elaborarea și implementarea strategiilor de creștere personală și profesională.

Descrierea jobului

Ce căutăm?

  • Inițiativă, nivel ridicat de asumare, energie bună care să alimenteze în mod natural o atitudine pozitivă, plăcută și jovială. Bună dispoziție ca stare naturală de fond și simțul umorului.
  • Avem nevoie, în mod evident, de cunoștințe solide, obținute și consolidate prin practică, de recrutare și managementul performanței.
  • Nu trebuie să știi tot de la început. Învățăm și din mers. Este util să fii o fire curioasă, autodidactă și orientată spre identificarea de soluții.
  • Bună organizare și capacitate de prioritizare a task-urilor.
  • Studii superioare în domeniu.
  • Experienţă minimă de 2 ani pe o poziție similară;

În ce va consta activitatea ta alături de noi ?
  • te vei implica în dezvoltarea echipelor din grupul de firme, gestionând procesele de recrutare și selecție de personal;
  • vom optimiza împreună procesul de evaluare a performanțelor și vei fi implicat în derularea evaluărilor individuale;
  • vei avea oportunitatea de a identifica scenarii de creștere profesională pentru membrii echipei și de a le implementa;
  • vom stabili împreună periodic necesitățile de training la nivelul grupului de firme și dacă îți va face plăcere, vei avea posibilitatea să experimentezi public speaking-ul în sesiuni de training pentru o parte dintre tematicile de interes;
  • vei avea grijă de imaginea noastră în mediul online;

De ce îți va face plăcere să lucrezi alături de noi?
  • Vei avea program flexibil, de 8 sau 4 ore și vei putea lucra inclusiv în regim hibrid: domiciliu/birou;
  • Dacă alegi să colaborezi cu noi part-time, poți să crești numărul orelor de muncă progresiv și să lucrezi inclusiv full-time ulterior;
  • Suplimentar salarizării vei avea posibilitatea să obții venituri suplimentare în funcție de calitatea propriei prestații : procesul de recrutare derulat, longevitatea persoanelor angajate, impactul pozitiv în dezvoltarea grupului de firme;

Netrom Comunicații face parte dintr-un grup de firme cu activitate în domeniile IT și telecomunicații, cu experiență în piață de peste 15 ani și prezență în mai multe regiuni ale țării.
Suntem în plină dezvoltare și vizăm pentru perioada următoare o creștere considerabilă a echipelor noastre.
Ariile în care se regăsesc activitățile grupului de firme:

  • Consultanță în tehnologia informației;
  • Proiectare și implementare de soluții IT&C (infrastructuri informatice, rețele de calculatoare, servere, integrări complexe, etc);
  • Mentenanță pentru infrastructuri informatice;
  • Dezvoltare software;
  • Account management prin intermediul unei echipe de consultanți distribuiți în mai multe zone ale țării;
Ne propunem în mod constant să generăm impact în activitatea clienților noștri prin digitalizarea fluxurilor operaționale, prin facilitarea accesului la comunicare și la informatii.
Ne preocupă excelența în ceea ce facem și construim cu focus pe termen îndelungat.

Dacă ai preocupări similare cu noi și îți dorești să generezi impact prin ceea ce întreprinzi, așteptăm cu interes să ne cunoaștem!

Trimite CV-ul tău pe adresa office@netromcomunicatii.ro și te vom contacta pentru a-ți oferi toate detaliile necesare.

Expirat
SPECIALIST RESURSE UMANE full-time / part-time  -  NETROM COMUNICATII SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles