Specialist resurse umane-administrare personal si salarizare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta relevanta in domeniul resurselor umane- administrare personal, salarizare- (operare in program SAGA-REVISAL)
Abilitati bune de operare PC (Word, Excel)
Abilitati dezvoltate de comunicare
Atentie la detalii, munca in echipa, proactivitate

Descrierea jobului

Specialistul în resurse umane va fi responsabil de intocmirea dosarelor de personal, calculul salariilor si emiterea statelor de plata.

Responsabilitățile postului:
-Solicita documentele necesare la angajare din partea viitorilor colegi si se asigura de intocmirea corecta a contractelor individuale de munca;
-Asigura inregistrarea corecta si la timp in Revisal a tuturor documentelor de personal;
-Calculeaza drepturile salariale conform pontajului, contractelor de munca, politicii firmei si legislatiei in vigoare;
-Ofera informatii referitoare la situatia veniturilor incasate, la cererea salariatilor;
-Verifica pontajele cu cererile de concediu de odihna, certificatele medicale si alte referate din cursul lunii;

Oferim:
Salar competitiv
Contract de munca pe perioada nedeterminata

Suntem un grup de firme ce activam in domeniul comertului si al constructiilor civile si industriale cu o vechime de peste 15 ani pe piata.
Publicat 19 nov. 2021 Reactualizat 17 dec. 2021 Expiră 19 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos