Publicat 16 Ian 2020 | Reactualizat 15 Feb 2020 | Expiră 16 Feb 2020

Specialist relatii clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Minim studii medii finalizate cu bacalaureat;
  • Experienta anterioara minim 2 ani pe un post similar;
  • Bune abilitati de lucru pe calculator Ms Office, outlook, soft CRM.
  • Abilitatea de asculta cu rabdare si de a clarifica cu intrebari problemele clientilor atunci cand este cazul, capacitatea de a raspunde intr-o maniera politicoasa, binevoitoare, profesionista; de asemenea, abilitatea de a transmite clar informatiile, si de a le adapta la nivelul fiecarui tip de public;
  • Spirit de echipă;
  • Capacitatea de a livra rezultate sub presiunea timpului, de a prioritiza, de a lua decizii care sa raspunda nevoilor clientilor/ pacientilor si in conformitate cu politica companiei;
  • Organizare si planificare;
  • Atentie si rigurozitate in realizarea sarcinilor, constientizarea regulilor;
  • Atitudine pozitiva si incredere in sine;
  • Integritate – respectarea promisiunilor, comportament etic, asumarea responsabilitatilor.

Descrierea jobului

Obiectivul principal al postului este de a mentine si imbunatati relatiile cu clientii companiei in ceea ce priveste derularea contractelor de prestari servicii.

  • Intretinerea relatiilor cu clientii din zona alocata in legatura cu serviciile oferite;
  • Oferirea de suport atat reprezentantilor medicali, cat si si laboratorului pentru anuntarea rezultatelor critice;
  • Preluarea apelurilor telefonice de la client si rezolvarea solicitarilor;
  • Aprovizionarea clientilor cu materiale pentru recoltare;
  • Intocmirea lunara a diverselor rapoarte de servicii prestate;
  • Asigura un flux operational eficient cu clientii din portofoliu.

Synevo este liderul în diagnostic de laborator din România, oferind peste 2.000 de tipuri de analize uzuale și avansate, în toate domeniile de diagnostic clinic de laborator. La finalul anului 2018, Synevo România administra o rețea națională de 16 laboratoare și 99 de centre de recoltare a probelor biologice, efectuând pe parcursul întregului an aproape16 milioane de teste.

Synevo România face parte din Medicover – unul dintre cei mai importanți furnizori internaționali de servicii medicale și de diagnostic, înființat în 1995 (www.medicover.com).

Pentru mai multe informații, vizitați www.synevo.ro

Expirat
Specialist relatii clienti  -  SYNEVO ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles