Publicat 04 Sep 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 04 Oct 2019

Specialist relatii clienti

2 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba franceză

Candidatul ideal

Cerinte:
-Cunoasterea la nivel avansat a limbii franceze atat vorbit cat si scris.

Aptitudini:
-Abilitatea de a prioritiza activitatile si de a-si gestiona bine timpul ;
-Abilitatea de a lua decizii rapide;
-Spontaneitate in comunicarea cu clientii;
-Atitudine pozitiva, orientata spre rezultate;
-Atentie la detalii;

Abilitati:
-Cunostinte de baza a programului MS Office.

Avantaje:
-Experienta de lucru intr-un mediu de servicii client.

Descrierea jobului

2 post full time ;

  • Raspunde cererilor venite din partea clientilor atat prin mail cat si prin telefon;
  • Cauta in bazele de date informatiile pentru a raspunde clientilor ulterior;
  • Comunica cu colegii din Paris si cu diversii furnizori in vederea solutionarii optime a cererilor clientilor;

Beneficii:
  • salariu net : 3000 lei
  • beneficii financiare excelente ce implica un salariu foarte atractiv si prime ;
  • training de pregatire personalizat ;
  • training la biroul din Paris;
  • mediu de lucru foarte placut, intr-o echipa tanara, dinamica si motivata ;
  • obiectul activitatii presupune interactiunea directa cu clientii si ofera satisfactia unui mediu multicultural nou si foarte interesant.

Societate cu sediul central la Paris, avand ca obiect de activitate administrarea de imobile situate in capitala franceza, cautam colegi pentru birourile noastre din Bacau si Bucuresti, in vederea extinderii activitatii .

Specialist relatii clienti  -  Centennial Gestiune Imobiliar

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles