SPECIALIST RECRUTARE

SC DIANA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem o companie bazată pe meritocrație, unde valoarea este respectată și apreciată.
Suntem o echipa puternică de oameni curajoși, cu visuri mărețe și foarte bine pregatiți, care te așteaptă să te alături echipei dacă:
  • Identifici cu ușurință noile oportunități de recrutare și dezvolatare capital uman.
  • Cauți constant noi căi de îmbunătățire și inovare.
  • Privești schimbările că pe noi oportunități și încerci să le valorifici ori de câte ori ai ocazia.
  • Ai experiență de minimum 2 ani in procesele de recrutare, selecţie, integrare personal;
  • Esti absolvent de studii superioare;
  • Ai cunoştinţe bune de operare PC (Microsoft Office, Microsoft Outlook);
  • Esti motivat și pasionat de domeniul recrutării și selecției;
  • Ești creativ, capabil de a gestiona proiecte multiple într-un ritm alert și orientat către rezultat, cu spirit de observație și atenție la detalii;
  • Ai disponibilitate la muncă de teren;
  • Bune abilități de comunicare, relaționare și muncă în echipă;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Derularea proceselor de mass recruitment și folosirea instrumentelor de selecție specifice acestora;
  • Implicarea activă în derularea proiectelor de recrutare și selecție;
  • Intocmirea rapoartelor și situațiilor periodice, referitoare la statusul proiectelor;
  • Identificarea și dezvoltarea noi surse de recrutare;
  • Planificarea și organizarea proceselor de recrutare și selecție, sub forma de proiecte;
  • Gestionarea procesului de angajare pentru candidații selectați;
  • Actualizarea bazei de date a candidaților.
  • Participarea la diverse proiecte HR în cadrul companiei.
  • Gestionarea cererilor, furnizarea de feedback managerilor departamentelor și candidaților care au aplicat și care au participat la interviu;
  • Menținerea legăturii cu candidații privind procesul de recrutare;
  • Oferirea de feedback candidaților în urma procesului de recrutare.
  • Participarea la evenimente, târguri de locuri de muncă și orice proiecte care vizează dezvoltarea talentelor noastre.
  • Desfasurarea și s altor activități specifice domeniului de resurse umane;
Ce oferim:
  • Contract de muncă cu normă întreagă;
  • Pachet salarial motivant;
  • Cadouri / bonusuri de Paște și Craciun sau zilele aniversare ale companiei;
  • Masa de prânz (ciorbă+ fel principal) gătită zilnic în cantina companiei;
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei;
  • Decontarea cheltuielilor de transport până la locul de muncă;
  • O echipă de profesioniști iți va fi alături și te va îndruma.
  • Îți oferim procese și proceduri clare, pentru a-ți fi ușor să-ți îndeplinești sarcinile.
  • Dacă pentru tine contează respectul, aprecierea, garanția respectării promisiunilor făcute, stabilitatea locului de muncă,posibilitatea a fi susținut să crești profesional și de a avansa în cadrul companiei,
Vino in echipa DIANA!

DIANA este o companie românească de succes, ce își consolidează o poziție competitivă pe o piață exigentă și în continuă schimbare. Compania DIANA a fost fondată la 30 aprilie 1991 și care astăzi se află în topul abatoarelor din România, dar ocupă și un loc important în topul producătorilor de preparate din carne cu capital 100% românesc.
Misiunea companiei – DIANA este o companie românească de familie, care se dezvoltă continuu și armonios în mijlocul comunității, cu pasiune pentru carne și lucrul bine făcut.

Publicat 17 nov. 2021 Reactualizat 15 dec. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos