Publicat 17 Mar 2020 | Reactualizat 27 Mar 2020 | Expiră 27 Mar 2020

Specialist recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta Resurse Umane minim 3 ani
- Experienta in recrutare personal
- Persoana riguroasa si bine organizata, proactiva, bune abilitati de comunicare, discreta.
- Cunostinte de legislatie a muncii
- Curs inspector Resurse Umane reprezinta avantaj
- Cunostinte in utilizarea MS Office ( Word, Excel)
- Cunostinte de limba engleza mediu - avansat ( limba germana reprezinta avantaj )

Descrierea jobului

- Gestionarea procesului de recrutare si selectie prin: intocmirea profilului candidatului, elaborarea si postarea anunturilor de recrutare
- Sustinerea interviurilor de preselectie/selectie aferente proceselor derulate
- Administrarea de testari specifice posturilor pentru care se face recrutarea
- Activitati de cautare de candidati prin identificarea celei mai potrivite strategii de cautare
- Comunicarea feedback-urilor catre candidati
- Raportarea periodica a statusului proceselor si activitatilor derulate;

- Administreaza dosarele de personal, intocmeste documentele legale necesare ( Contracte de munca, adeverinte, decizii, acte aditionale etc)
- Tine evidenta si introduce in programele specifice concediile medicale / odihna etc
- Intocmeste rapoartele solicitate
- Aplica politicile si procedurile de resurse umane stabilite in companie

OFERIM

- Salariu motivant
- Posibilități de dezvoltare
- Mediu de lucru modern

Expirat
Specialist recrutare  -  Southpaw

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles