Publicat 04 Iul 2018 | Reactualizat 01 Aug 2018 | Expiră 04 Aug 2018

Specialist recrutare

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Salad Box isi mareste echipa din departamentul Resurse Umane! Daca estiinteresat(a) de rolul de Specialist Resurse Umane, tot ce trebuie sa faci este sa tii cont de detaliile de mai jos.

Cerinte:
- experienta de minim 3 ani in ResurseUmane
- cunostinte operare Revisal
- studii superioare finalizate – Psihologie, Sociologie
- limba engleza – nivel mediu-avansat
- cunostinte temeinice de operare PC si MS Office
- curs de Inspector Resurse Umane

Caracteristici personale:
- inteligente emotionala dezvoltata;
- spirit de initiativa si proactivitate;
- adaptabilitate si capacitate de planificare/organizare a muncii in conditii schimbatoare;
- atentie concentrata si distributiva la munca individuala si la cea in echipa

Descrierea jobului

Sarcini/Responsabilitati:
- cunostinte de legislatie si de operare in Revisal;
- transmiterea zilnica in Revisal;
- eliberarea de documente catre angajatii din companie
- intocmirea de acte aditionale cu respectarea termenelor legale
- gestionarea si arhivarea fizica a documentelor specifice in conformitate cu reglementarile legale;
- relationarea cu managerii de locatie in vederea unei colaborarari eficiente
- identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite;
- initierea, gestionarea si finalizarea proceselor de recrutare alocate;
- redactarea anunturilor de angajare si postarea acestora;
- realizarea selectiei candidatilor, sustinerea interviurlor si incheierea contractelor de munca;
- elaborarea profilelor posturilor, a fiselor de post si a criteriilor de evaluare a performantei;
- participarea la implementarea strategiei de motivare a angajatilor;
- realizarea diverselor rapoarte necesare in cadrul departamentului;
- actualizarea proceselor de recrutare si a procedurilor interne printr-o abordare permanent inovativa;
- crearea de proceduri inovative care sa ajute la dezvoltarea companiei si sa optimizeze calitatea timpului de lucru al angajatilor

Daca cele expuse ti-au trezit interesul si daca te atrage ideea sa lucrezi intr-o companie de prestigiu si dinamica, asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail hr@saladbox.ro

Salad Box este o companie romaneasca, cu restaurante in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite si produse complementare sanatoase. Viziunea Salad Box este de a oferi un produs de calitate, sanatos, la un pret accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ.

Expirat
Specialist recrutare  -  Salad Box