Publicat 12 Mai 2010 | Expiră 13 Iun 2010

SPECIALIST RECRUTARE SI SELECTIE - Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare (absolvirea unor studii in domeniul psihologie/sociologie constituie un avantaj)
Experienta relevanta in domeniul recrutarii si selectiei pentru diverse pozitii
Capacitate de planificare, organizarea şi prioritizare a proiectelor demarate
Foarte bune abilităţi de comunicare si relationare
Cunoştinţe foarte bune de operare PC (MSOffice, MSOutlook)
Foarte bune cunoştinţe de limbă engleza
Spirit de observatie si atentie la detalii
Obiectivitate si integritate
Disponibilitate pentru deplasari in tara

Descrierea jobului

Planificarea si organizarea proceselor de recrutare si selectie (postare interna / externa a anunturilor de recrutare, selectie candidati, organizare si sustinere interviuri, evaluare candidati, elaborare si prezentare lista scurta)
Actualizarea permanenta a bazei de date cu aplicatii
Identificarea si dezvoltarea de noi surse de recrutare
Participarea la evenimente de profil (targuri de job-uri)
Intocmirea de rapoarte, situatii, periodice referitoare la activitatea desfasurata
Implicarea activa in derularea proiectelor de recrutare si selectie cu deplasari frecvente in tara pentru realizarea acestora

PROFI ROM FOOD SRL este o companie ce detine o retea de magazine alimentare in Romania.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.

Expirat
SPECIALIST RECRUTARE SI SELECTIE - Timisoara  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles