Publicat 28 Mai 2020 | Expiră 28 Iun 2020

Specialist Recrutare pentru biroul nostru din Craiova

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem o companie dinamică, multinațională, în plină ascensiune, dornică să-și mărească echipa.
Ne ocupăm de recrutarea candidaților pentru un loc de muncă în Europa!

Pentru biroul nostru din Craiova, căutam un specialist recrutare dedicat.
Ó prezentare a companiei noastre se gaseste pe site-ul: www.silverhand.ro

Ce așteptări avem de la tine?

- cunoștințe de limba germană cel puțin la nivel mediu (A2) si engleza la nivel avansat
- studii superioare (în curs sau finalizate) - de preferat în domeniul resurse umane, psihologie sau marketing
- experiența nu este obligatorie, dar constituie un avantaj
- cunoașterea pachetului MS Office
- persoană dinamică, cu aspirații, dornică să învețe și să progreseze
- spirit entuziast, motivat
- capacitate de lucru în echipă

Descrierea jobului

Ce presupune postul de Specialist Recrutare în cadrul companiei noastre?

- contactarea posibililor candidați
- administrarea proiectelor de recrutare
- intervievarea telefonică a candidaților care îndeplinesc criteriile angajatorului
- recepționarea apelurilor telefonice

Beneficii/ Ce oferim:

- posibilitate de avansare în cadrul companiei
- training intern
- locatie centrala
- pachet salarial motivant
- mediu de lucru plăcut, echipă tânără
- program flexibil
- bonusuri în funcție de performanță

Te așteptăm în echipa noastră,

Ne găsești și pe facebook:

Grupul SILVERHAND are cea mai rapidă creștere a rețelelor de agenții pentru ocuparea forței de muncă din regiunea Europei Centrale și de Est.!

Expirat
Specialist Recrutare pentru biroul nostru din Craiova  -  SILVERHAND ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles