Publicat 12 Mar 2018 | Reactualizat 09 Apr 2018 | Expiră 12 Apr 2018

Specialist raportare si monitorizare tari RAC

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Misiunile principale ale specialistului de raportare si monitorizare performanta tari este de a asista echipa pilotilor de implementare si performanta retea in colectarea, introducerea si consolidarea tablourilor de bord, monitorizarea KPI-urile de formare pe plan global.

Viitorul coleg isi va aduce aportul la o prima analiza a acestor KPI si va redacta planurile de actiuni corective.

Stim desigur ca ai deja: )

  • Studii superioare
  • Cunostinte avansate Excel (macro, VBA, pivoti) si software de birou (pachetul MS Office);
  • Cunostinte tehnici de consolidare rapoarte, prelucrarea si analiza unor volume mari de date, cunostinte de baza a aplicatiilor specifice Business Intelligence;
  • Cunostinte avansate de limba engleza, cunostinte de limba franceza;
  • Capacitate de sinteza, rigurozitate, abilitati organizatorice, autonomie, viteza, receptivitate;
  • Abilitatea de a lucra intr-o echipa, bune abilitati interpersonale, capacitatea de a propune schimbari.

Descrierea jobului

Alaturi de echipa de raportare, vei avea astfel oportunitatea sa:

  • Intocmesti rapoartele ce contin datele referitoare la formarile efectuate în rețea (Grupul Renault): colectarea datelor, monitorizarea activității, procesarea rapoartelor;
  • Elaborezi rapoartele periodice și a rapoartele ad-hoc;
  • Participi la sintetizarea informațiilor necesare pentru raportarea internă și externă;
  • Justifici rezultatele vis-à-vis de pilotii de performanță si tari (global);
  • Relansezi/animi tarile daca este necesar pentru a recupera date;
  • Automatizezi rapoartele si fluidizezi procesele referitoare la raportare (sisteme, colectare date, planuri de actiune)
Vrei sa faci si tu parte dintr-o echipa de succes, in care iti poti aduce ideile, energiile, creativitatea pentru a gasi impreuna cele mai indraznete solutii de raportare si monitorizare si pentru a gestiona proiecte de anvergura?
Atunci, asteptam cu interes aplicatia ta!

Descrierea companiei

La noi vei gasi:

Un mediu de lucru prietenos, dinamic si bazat pe performanţă
Flexibilitate, in programul de lucru si in activitati
Posibilitati de dezvoltare profesională si planificare a carierei
Asigurare privata de sanatate
Timp pentru participari la evenimente corporate si cele specifice industriei
Un program de beneficii si compensaţii atragator si competitiv
Expunere la proiecte internationale
Grup Renault România, cu cei peste 16.500 de angajaţi, este a doua entitate a Grupului Renault in ceea ce priveste efectivele si compania cu cea mai variata gama de meserii din industria auto romaneasca.

Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricatie, logistica, vanzare, post vanzare, finantare si resurse umane. Fiecare meserie este diferitaă si unica in felul ei, insa fiecare membru al echipei Renault impartaseste aceeasi pasiune, si anume pasiunea pentru masini si provocarile pe care aceasta le oferă.
Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehicului viitorului:)

Transforma-ti pasiunea in cariera!

Expirat
Specialist raportare si monitorizare tari RAC  -  Grup Renault Romania