SPECIALIST PIETRAR – COORDONATOR ECHIPA DE EXECUTIE

URBAN MARKET SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Minim 5 ani de experienta in domeniu, experienta in prepararea si turnarea mortarelor din beton;
  • Este necesara experienta in acoperirea, slefuirea si finisarea suprafetelor construite in lucrul cu mai multe tipuri de piatra;
  • Curs de calificare în domeniu (reprezinta un avantaj);
  • Simt estetic si artistic, abilitati pentru lucrul manual/mestesuguri;
  • Inventivitate, creativitate si rabdare;
  • Persoana empatica, pozitiva.

Descrierea jobului

  • Sa coordoneze activitățile realizate de echipa de muncitori aflata in subordine in vederea prepararii si turnarii mortarelor din beton;
  • Sa modeleze si sa realizeze tratamentul produselor din piatra, sa execute si sa realizeze tratamentul de suprafata al produselor de mobilier urban din beton (banci, cosuri de gunoi, bolarzi etc);
  • Sa colecteze si sa taie piatra;
  • Sa finiseze blocurile de piatra, piatra folosita la mobilier de exterior, pavaje si alte produse din piatra;
  • Sa faca munca de finisaj folosind tehnica zidariei;
  • Sa sculpteze în piatra inscriptii si sa faca alte decoratiuni pe piatra pentru produsele de mobilier urban (optional, daca este cazul)

Beneficii:
  • Pachet salariat motivant+bonusuri de performanta;
  • Alte beneficii necesare in deplasare (diurna, cazare, masina de serviciu);
  • Oferim stabilitatea locului de munca in orice perioada a anului;
  • Seriozitate;
  • Transport asigurat;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Concediu conform legislației.

Despre Urban Market – Furnizor Mobilier Urban Bucuresti Romania

Credem ca orice spatiu merita sa fie pus in valoare! De aceea importam, comercializam o larga varietate de produse pentru amenajari urbane si locuri de joaca. Recomandam produsele noastre pentru un raport calitate/pret excelent. Ne recomanda varietatea, utilitatea, creativitatea si valoarea reala a produselor noastre. Furnizam si livram Mobilier Urban in Bucuresti si toata Romania

Sustinem integrarea obiectelor în ambientul arhitectural al zonei si urmarim ca produsele oferite de noi sa aiba functie decorativa, dar si functionala si necesara vietii orasului. Gama noastra de produse este una variata, cu un design simplu si cu accent pe calitatea si rezistenta materiilor prime.

Misiunea noastra este sa oferim mobilier urban si echipamente de joaca care sa reflecte dinamismul si identitatea spatiului urban, consultanta tehnica specializata, dar si promovarea sportului si a miscarii in randul populatiei.

Echipamentele promovate de URBAN MARKET sunt realizate cu respectarea strategiilor si politicilor în domeniul calitatii si de protectie a mediului, în conformitate cu parametrii stricti de siguranta conform certificatelor si normativelor în vigoare: ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 si ISO ISO 45001: 2018.

Publicat 3 dec. 2021 Expiră 2 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos