Specialist operational administrativ

INTERSTING - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 600 - 700 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ești persoana ideală pentru noi dacă:
- ești la început de drum, ai absolvit o facultate si iți dorești sa începi sa lucrezi intr-un job din care sa înveți si să te dezvolți
- comunici cu ușurință, oral si in scris, corect in limba romana ( ar fi minunat si in engleza)
- îți place sa fii activ(a), să ai inițiativă si sa rezolvi lucruri
- poți lucra pe calculator si știi să creezi documente, rapoarte în excel sau prezentări
- ești harnic (ă). Ne plac oamenii care au inițiativă, nu cei cărora e nevoie să le amintești ce responsabilități au !
- ești atent(ă) la detalii, poți sa organizezi si sa păstrezi evidenta mai multor activități in paralel
- ideal, ai deja un minim de experiență in lucru cu documente contabile, comenzi, relații cu clienții

Descrierea jobului

Cum va arata ziua ta de lucru?
Vei întocmi facturi către clienți;
Ne vei ajuta sa pregătim oferte pentru clienți si vei oferi asistenta potențialilor clienți;
Vei monitoriza stocul nostru de produse;
Vei planifica si organiza transportul produselor noastre către clienți;
Vei avea grija de facturile, plățile si documentele noastre interne;
Vei actualiza sistemele noastre informatice ;
Ne vei ajuta cu rapoarte din care sa înțelegem cat de bine lucrăm si cum sa devenim mai buni pentru clienții noștri;
Vei administra, prezenta, promova produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
Vei implementa proiecte.
Vei întocmi rapoartele de vânzări periodice solicitate.
Vei dezvolta portofoliul de clienți
Vei face calculații de preț si vei întocmi documentele comerciale.
Vei gestiona solicitările de service sau orice alta problema semnalata pentru îmbunătățirea fluxului de lucru.
Vei centraliza materialele necesare activității specifice.
Vei gestiona comenzile clienților din portofoliu.

Ce oferim ?
Salariu fix
Bonusuri de performanță
Toata infrastructura necesară desfășurării activității
Suportul colegilor pentru o integrare facilă în firmă
Seriozitate ( drepturile salariale le vei primi fără întârzieri )

De ce sa vii in echipa noastră?
Pentru ca toți cei care au început alături de noi au crescut frumos si s-au dezvoltat in profesioniști cu care ne mândrim. Lucram cu clienți mari care ne provoacă în mod constant si ne inspiră sa devenim din ce in ce mai buni. Așa ca învățăm cu toții, constant!

SC Intersting SRL este o companie dinamica, fondata in 2005 care are ca obiect de activitate prestarea serviciilor in domeniul situatiilor de urgenta

Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022