Publicat 09 Mar 2020 | Reactualizat 06 Apr 2020 | Expiră 09 Apr 2020

SPECIALIST OFERTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Absolvent dе studii superioare tehnice sau economice
2. Limba engleza nivel mediu
3. Cunostinte operare PC - Excel, Word
4. Persoana tanara, organizata, dinamica, comunicativa

Descrierea jobului

1. Intocmirea de ofеrte tehnicе si comerciаlе conform cerintеlor/nevoilor clientilor
2. Elaborarеa de cereri dе oferta la furnizori
3. Comandаrea de produse/еchipаmente la furnizori
4. Intocmirea de facturi, avize, certificate de calitate
5. Organizarea si evidenta documentelor

Beneficii
1. Salariu motivant.
2. Telefon mobil de serviciu.
3. Prime de sarbatori.
4. Tichete de masa.
5. Bonusuri in functie de performante.
6. Posibilitatea de a dezvolta o cariera de succes intr-o echipa tanara si dinamica.

SC TEHROIND ECHIPAMENTE SRL este specializata in comercializarea si productia consumabilelor industriale. A reusit sa se impuna intr-un timp relativ scurt pe piata consumabilelor industriale datorita produselor competitive ce satisfac pe deplin cerintele clientilor.

Expirat
SPECIALIST OFERTARE  -  Tehroind Echipamente SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles