Specialist ofertare si achizitii

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;
  • Bune abilitati de organizare, sinteza si analiza;
  • Meticulozitate, atentie la detalii;
  • Lucru eficient in echipa, cu spirit de initiativa;
  • Proactivitate si capacitatea de a gasi solutii.

Descrierea jobului

  • Cautarea de furnizori si evaluarea ofertelor in bugete clar definite;
  • Analiza si gestionarea cererilor de oferta;
  • Verificarea corectitudinii facturilor emise de furnizori;
  • Monitorizarea efectuarii livrarilor in termenul agreat si rezolvarea diverselor probleme aparute;
  • Elaborarea rapoartelor cu privire la cheltuieli de achizitie.

Resurse Connect recruteaza pentru un client ce investeste in domeniul constructiilor si HoReCa.
Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 2 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos