SPECIALIST OFERTARE PROIECTARE pentru LB.ITALIANA / FRANCEZA

BARRIER S.R.L. - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2400 - 3300 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ceilalți îți spun să “stai in banca ta” și să “nu faci valuri”.
Noi te învățăm „să-ți croiești” cariera in Electric Plus
și te încurajăm să explorezi propriul drum profesional.

Ceilalți îți spun să ramai ,, cu picioarele pe pământ''.
Să urmezi ,,cărări bătătorite''. Să taci.
Noi te sprijinim să ,,ieși din rând'' și să lucrezi în ritmul tău .
Să visezi mai mult la viitorul tău .
Să îți urmezi pasiunea.
Barrier este lider in piata de usi si ferestre, oferind clientilor sai solutii de calitate, eficiente energetic si care contribuie la conservarea mediului inconjurator.
Vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti care ofera o experienta remarcabila partenerilor sai?

Daca:
  • Ai cunostinte la nivel conversational de lb.italiana /Franceza
  • Ai cunostinte de utilizare (baza) program MS Office (constituie un avantaj cunoasterea programelor Winarhi si/sau AutoCad)
  • Ai experienta in relatiile cu clientii minim 1 an (constituie avantaj activitatea in domenii de constructii , productie, tamplarie pvc/aluminiu,)
  • Ai spirit pozitiv si vezi mereu partea buna a situatiei,
  • Ai curajul de a cauta solutii noi,
  • Pretuiesti fiecare coleg din echipa si fiecare partener,
  • Esti orientat spre excelenta,
  • Ii tratezi pe ceilalti asa cum iti doresti sa fii tratat,
  • Nu faci compromisuri,
  • Consideri ca numai in echipa poti reusi,
  • Esti perseverent in atingerea obiectivelor profesionale,
  • Iti place sa comunici si sa negociezi,
Atunci esti viitorul membru al echipei noastre, pe postul de Specialist Ofertare Proiectare – Export.

Descrierea jobului

Iata ce ar trebui sa faci?
  • Vei prelua si intocmi cererile de oferta,
  • Vei lansa comenzile ferme catre departamentele de productie,
  • Vei dezvolta in permanenta portofoliul de clienti al firmei, prin prospectare, contactare, ofertare si consiliere,
  • Vei urmari indeplinirea obiectivelor de vanzari,
  • Vei construi relatii de business solide cu clientii actuali si potentiali,
Pentru inceput iti oferim:
  • Venituri motivante corelate cu realizarile individuale cuprinse intre 3000 - 4000 lei net
  • Program de lucru flexibil
  • Contract pe perioada nedeterminata,
  • Asigurare medicala si de viata,
  • Tichete de masa in valoare de 20 ron /zi
  • Program personalizat de training specialitate si integrare,
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor,
  • Oportunitati de avansare in cariera,

Bun venit la Barrier, locul în care creativitatea, exigența și calitatea se împletesc pentru realizarea celor mai bune produse din tâmplărie PVC și aluminiu. Povestea noastră a început în anul 1995, atunci când s-a înființat afacerea de familie Electric Plus. Dorința de a ne face remarcați pe piața din domeniu ne-a ambiționat să creăm brandul Barrier și să ne promitem că vom evolua constant.

După mai bine de 20 ani de activitate, suntem onorați că am contribuit la confortul a mii și mii de clienți. Drumul către succesul de azi al companiei Barrier a fost presărat cu nenumărate obstacole, însă fiecare provocare ne-a ajutat să devenim unul dintre cele mai puternice branduri din domeniul producătorilor de tâmplărie PVC.

Munca noastră nu se oprește doar la fabricarea ușilor și ferestrelor din PVC și aluminiu. Dintotdeauna ne-am dorit să oferim mai mult decât produse de calitate. Așa că ne-am pus la dispoziție resursele pentru a pune bazele Asociației Barrier, un proiect de amploare prin care susținem numeroase inițiative sociale.

Publicat 27 iun. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos