Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

SPECIALIST OFERTARE/ACHIZITII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare
-Minim de experienta in activitatea de ofertare/achizitii
-Abiltati de organizare,planificare,comunicare si negociere
-Capacitate ridicate pt analiza,sinteza si planificare
-Abilitatea de a rezolva sarcini multiple cu termene limita
-Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte
-Cunostinte solide operare PC:MSOffice
-Spirit de echipa si colaborare
-Personalitate energica,proactiva,cu atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

-Intocmeste oferte tehnico-comerciale ,participa in procesul de negociere si contractare cu benefeciarul
-Analizeaza ofertele de achizitii dpv al cerintelor tehnice
-Identifica necesarul de aprovizionare
-Transmite comenzile catre furnizori si urmareste livrarea produselor in termen si conform specificatiilor
- Dezvolta si Intretine parteneriatul cu furnizori
-In cadrul activitatii de achizitii actioneaza permanent in scopul reducerii costurilor de achizitii
-Participa la dezvoltarea,imbunatatirea si implementarea procedurilor interne.

Ultra Brigt este o companie cu capital 100% Romanesc,ce are ca activitate principala comert de tip en-gross,import si distributie materiale electrice.
Societatea Ultra Bright isi propune sa devina un furnizor/partener important si de incredere in lumea materialelor electrice,sa ofere servicii si produse de calitate clientilor.
De aceia avem nevoie de un personal cu experienta care sa ne ajute sa realizam ce ne-am propus.

Expirat
SPECIALIST OFERTARE/ACHIZITII  -  Ultra Bright

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles