SPECIALIST OBTINERE AVIZE/AUTORIZATII

ACIDAVA LAND SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-Studii superioare juridice sau tehnice
-Experienta pe o pozitie similara -constituie un avantaj
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Permis de conducere categoria B-constituie un avantaj
-Bune cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

Descriere job:
Planificarea, organizarea si desfasurarea activitatii de obtinere a avizelor si autorizatiilor necesare in activitatea societatii
Responsabilitati:
Identificarea si analiza tuturor documentelor necesare in vederea obtinerii avizelor , acordurilor si autorizatiilor, precum: studii geotehnice,expertize tehnice, audituri energetice, studii topografice, scenarii de securitate la incediu, etc
-Depunerea si monitorizarea documentatiilor pentru obtinerea certificatelor de urbanism,autorizatiilor de construire, avizelor si acordurilor pe baza documentatiilor tehnice intocmite de proiectanti
-Depunerea, inregistrarea si monitorizarea dosarelor la diverse institutii avizatoare( primarii , OCPI, Agentia pentru Protectia Mediului, Directia de Sanatate Publica, Serviciul de Gospodarire a Apelor, CEZ, Administratia Bazinala de Apa, Inspectoratul de Stat in Constructii)
-Coordonarea Procesului de autorizare si centralizarea datelor( up-date situatie autorizatii)
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.