Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Specialist monitorizare

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii de specialitate: sociologie, stiinte politice, cercetare
- experienta in domeniu de minim 2 ani
- Buna cunoastere si utilizare a limbii romane
- Persoana organizata, cu simtul raspunderii;
- Gandire analitica
- Cunostinte operare PC: MS Office, word, excel si powerpoint
- Gandire logica, structurata, capacitatea de analiza si sinteza, orientarea catre rezultate, integritate, initiativa

Descrierea jobului

- monitorizarea imaginii institutionale
- evaluare a perceptiei institutiei, analiza a corelarilor facute in mass media in legatura cu activitatile curente ale institutiei
- analiza contextului social, economic si politic in care institutia isi desfasoara activitatea
- evaluarea tematicilor, actiunilor, evenimentelor care au impact in agenda publica si influenteaza activitatile institutiei
- furnizarea de informatii, stiri, analize pentru adaptarea unei campanii de comunicare la nivel national si in special a activitatilor de relatii publice si media la nivelul agendei publice
- monitorizarea efectelor campaniei de comunicare, activitatilor desfasurate

Candidatul va lucra in cadrul unui proiect de comunicare la nivel national pentru o institutie publica.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Specialist monitorizare  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles