Publicat 22 Apr 2019 | Reactualizat 20 Mai 2019 | Expiră 23 Mai 2019

SPECIALIST MENTENANTA PREVENTIVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii tehnice medii/superioare în domeniu;
Experientă în activitatea de exploatare şi distribuţie a energiei electrice;
Cunoaşterea instalaţiilor electrice;
Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului, de comunicare şi lucru în echipă;
Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini, de a fi flexibil la schimbările de strategie;
Utilizarea calculatoarelor portabile, cunoştinţe avansate în utilizarea tehnicii de calcul;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Suport pentru Coordonatorul Operational al Punctului de Exploatare MT_JT;
Operează materialele în SAP şi MWM şi poart responsabilitatea pentru înregistrarea corectă acestora în sisteme;
Planifică şi alocă lucrări în MWM, atunci când este cazul;
Analizează rapoarte specifice de anomalii şi neconformităţi din sistemele MWM şi SAP şi propune soluţii de remediere;
Programare şi alocare comenzi forţe proprii/terţi;
Execuţie şi procesare comenzi;
Gestiune depozit şi distribuţie material;
Termoviziune şi analize tehnice;
Gestiune documente;
Suport tehnic pentru lucrări complexe;
Dispecerizare echipe şi maşini, atunci când este cazul;
Validează date GIS daca se constată neconcordanţe în teren
Conduce vehicul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului

Distributie Oltenia este succesorul legal al Electrica Oltenia din 15 martie 2007, continuand desfasurarea exclusiva a activitatii de distributie a energiei electrice in calitate de proprietar al activelor necesare derularii activitatii in urma separarii activitatilor impusa prin cerintele legale europene (Unbundling).

Distributie Oltenia asigura alimentarea cu energie electrica a 1.427.035 clienti din 7 judete din regiunea Olteniei: Dolj, Arges, Olt, Gorj, Valcea, Mehedinti si Teleorman.

Expirat
SPECIALIST MENTENANTA PREVENTIVA  -  DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles