Publicat 28 Iul 2020 | Reactualizat 25 Aug 2020 | Expiră 28 Aug 2020

Specialist Mentenanță Echipamente și Clădiri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

· Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate;
· Cunoștințe tehnice în domeniul confecțiilor metalice, instalațiilor sanitare și echipamentelor electrice;
· Studii tehnice medii/ Certificat calificare de Electrician

Descrierea jobului

· Întreține utilajele, instalațiile și echipamentele din cadrul magazinului;
· Colaborează cu firmele de service și servicii specifice (energie electrică, curățenie, salubrizare etc);
· Realizează activități de întreținere, zidărie și zugrăvit;
· Monitorizează și efectuează reviziile periodice ale utilajelor, instalațiilor și echipamentelor;

​METRO Cash & Carry România a fost lansată oficial în România în luna octombrie a anului 1996, prin deschiderea primului centru de distribuţie, în Bucureşti. Distribuţia naţională a magazinelor METRO România este următoarea: 5 centre în Bucureşti, câte 2 centre în Braşov, Constanţa, Timişoara şi câte un centru în fiecare din următoarele oraşe: Cluj, Bacău, Iaşi, Craiova, Baia Mare, Pitești, Galaţi, Ploieşti, Oradea, Sibiu, Suceava, Tg. Mureş, Arad, Deva, Satu Mare, Piatra Neamţ, Buzău, Târgovişte şi Turda. Informaţii suplimentare pe:www.metro.ro

Expirat
Specialist Mentenanță Echipamente și Clădiri  -  Metro Cash&Carry Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles