SPECIALIST MARKETING

AEROSTAR SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Absolvent de studii superioare de licență, de preferință Inginerie Aerospațială sau Inginerie Mecanică.
Cerințe:
- cunoștințe pentru lucrul avansat cu aplicațiile Corel Draw și Video Editor;
- cunoștințe pentru lucrul avansat cu aplicațiile Microsoft Office - Power Point, Word, Excel;
- capacitate de vorbire, scriere și traducere fluentă a limbii engleze;
- cunoștințe generale în domeniile: economic, comerț exterior;
- cunoștințe cu privire la conduită și protocol în relațiile comerciale.
Abilități:
- abilități excelente de prezentare, abordare analitică, de relaționare interpersonală și de comunicare;
- capacitate avansată de exprimare în scris și vorbit;
- capacitate de a susține un discurs în fața publicului;
- capacitate de învățare și disponibilități de adaptare, disciplină interioară;
- creativitate și aptitudini estetice generale.

Descrierea jobului

- desfăşoară activităţi pentru îndeplinirea obiectivelor din programul anual de marketing;
- participă la târguri şi expoziţii;
- participă la evenimente şi manifestări publice de interes pentru societate;
- primeşte sau însoţeşte delegaţi;
- asigură desfăşurarea vizitelor anunţate din exteriorul societăţii, conform agendei aprobate.

Înființată în anul 1953, AEROSTAR este prezentă pe piață cu produse și servicii care răspund cererii actuale: fabricația de produse aeronautice, intreținere, reparații și modernizări de avioane, producție și integrări de sisteme aero și terestre cu aplicații civile sau în domeniul aparării și securității. Domeniul principal de activitate este producția. Obiectul principal de activitate este fabricarea de aeronave și nave spațiale - cod CAEN 3030. Pentru mai multe informații vă invităm să vizitați site-ul companiei: www.aerostar.ro.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.