Specialist marketing

Clinica Dental Excellence Servicii Stomatologice 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal va fi responsabil pentru crearea conținutului de marketing și distribuirea eficientă a acestuia. Scopul este să creăm o prezență puternică a mărcii cu oferte promoționale si campanii de marketing online și offline.

Descrierea jobului

Cerințe:
Studii superioare finalizate (marketing & comunicare) sau cursuri în domeniul marketing/ comunicare
Capacitatea de a scrie texte persuasive și ușor de înțeles de către public
• Cunoștințe solide despre Content Marketing, Social Media, Video Marketing, Blogging;
Abilități de comunicare și atitudine focalizata pe îndeplinirea obiectivelor și respectarea termenelor proiectelor
Cunoștințe dе Photoshop/ Corel;

Descrierea jobului:
Creare de conținut nou pentru site și platforme de social media: text, imagini sau video.
Gestionarea operațiunilor de marketing și a conturilor de social media
Realizarea conceptului materialelor de marketing: flyere, broșuri, bannere, cataloage, postere
• Identificarea de oportunitați de promovare și trenduri în domeniul de activitate
Gestionarea și implementarea diverselor campanii de promovare direct sau prin intermediul furnizorilor externi
Colaborarea cu parteneri externi pentru a realiza cu succes planurile de marketing
• Urmărirea eficientei reclamelor online plătite și propuneri pentru optimizare
• Monitorizarea și analiza permanenta a piaței și a concurenței
Crearеa planului de promovare pe social media împreună cu Managerul cu scopul de a crește brand awareness în rândul publicului țintă
Ce oferim:
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Tichete de vacanta
  • Bonus de performanta
  • Decontare transport

Dental Excellence detine unele dintre cele mai moderne cabinete stomatologice din Bucuresti, reunite intr-un Centru de Implantologie si Estetica Dentara si ofera fiecarui pacient servicii stomatologice personalizate, de inalta calitate, precum si un sprijin pe termen lung pentru pastrarea sanatatii dentare si mentinerea unui zambet de invidiat.

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.