Specialist Marketing

Clinica de Nutritie Kilostop 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam coleg cu pasiune pentru nutritie si experienta de minim 5 ani intr-o agentie sau in departamentul marketing. Daca vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti al carei obiectiv este sa ajute oamenii sa isi schimbe modul de alimentatie si stilul de viata nesanatos, inseamna ca trebuie sa ne cunoastem!

Ia link-ul de mai jos cu copy-paste si vei fi directionat/a catre parcurgerea interviului online de angajare prin Facebook Messenger Chat. In 10 minute vei afla daca te potrivesti cu noi.
ATENTIE! Doar cei care au raspuns la toate intrebarile prin interviul online vor fi selectati! Multumim!

DESPRE TINE
- este nevoie sa:
- te poti alatura cat de repede echipei noastre. Ne grabim sa gasim un coleg potrivit!
- ai un stil de viata sanatos si o pasiune pentru nutritie. Fiecare mesaj educativ, fiecare articol motivant care citit, fiecare testimonial video vizionat, mai ales fiecare program Kilostop urmat va ajuta oamenii sa actioneze inainte de a fi prea tarziu. Aceasta este cu adevarat misiunea acestui rol.
- ai deja experienta de 3-5 ani in gestionarea campaniilor de marketing pentru atragerea clientilor noi si fidelizarea celor existenti.
- poti respecta procedurile unui flow de lucru si stii cum sa le imbunatatesti astfel incat sa te asiguri ca iti indeplinesti cu succes obiectivele de crestere lucrand independent si avand rolul si obiectivele bine definite.
- fii pasionat/a de autoperfectionare. Iti imbunatatesti mereu abilitatile, lucrezi pentru a fi mai bun/a in fiecare zi si vrei sa ai un impact pozitiv asupra lumii prin munca pe care o faci.

Descrierea jobului

MISIUNEA TA - daca alegi sa o accepti este sa:
- coordonezi strategia de publicitate, sa propui si sa dezvolti idei creative pentru campaniile interne si externe;
gestionezi comunicarea cu clientii sau cu potentialii clienti ai companiei prin campaniile de Email Marketing si prin intermediul site-ului;
- creezi landing page-uri inspirationale care motiveaza audienta sa actioneze;
implementezi planuri de comunicare pentru stories, pentru Facebook si Instagram;
- redactezi mesaje de informare interna si externa: comunicate de presa, materiale de prezentare, discursuri, interviuri, invitatii, articole si anunturi pentru platformele de comunicare interna si externa;
- faci research si sa citesti ce este de ultima ora in domeniul nutritiei medicale;
- imbunatatesti numarul pacientilor in Kilostop si cresti life time value in colaborarea cu echipa de Call Center si medici;
- stii sa identifici audiente si canale relevante pentru comunicarea brandului Kilostop.

Daca ni te poti alatura chiar de saptamana viitoare pentru un program full time la sediul nostru administrativ din Bucuresti, te vom contacta imediat dupa ce parcurgi in intregime interviul de mai sus.

Beneficiile tale:
- Kilostop este mediul ideal pentru a creste si te dezvolta profesional
- vei avea o echipa de colegi si super medici care impartasesc aceleasi valori si lucreaza sa creeze o lume plina de oameni supli, sanatosi si fericiti
- oferta de salariu este foarte atractiva
- vei primi bonuri de masa
- vei avea asigurare medicala privata.

(Cunosti pe cineva care este Super Potrivit pentru acest rol? Trimite-i linkul de mai jos si castigi 1000 lei daca acea persoana devine membru al echipei Kilostop.)

Clinica de Nutritie Kilostop este lider de piata in domeniul slabitului si nutritiei, fara prafuri sau pastile, doar cu diete eficiente si medici care stiu sa te sustina pana iti atingi rezultatul.
In 12 ani, cu ajutorul a 22 de medici, peste 19 000 de persoane au slabit peste 221 000 kg la Kilostop si au invatat sa manance si sa aiba un stil de viata sanatos.

Visul nostru este sa traim intr-o lume de oameni supli, sanatosi si fericiti!
Iar tu ne poti ajuta: aplica acum si putem incepe sa ne construim impreuna visul chiar de saptamana viitoare!
Alatura-te echipei noastre!

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 28 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.