Specialist Marketing

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Capacitate de analiza, sinteza si redactare concisa si corecta a informatiilor;
- Capacitatea de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor limita;
- Creativitate si atentie la detalii;
- Cunostinte avansate Adobe Photoshop si Adobe Illustrator;
- Cunostinte in domeniul sportiv;

Descrierea jobului

- Promoveaza imaginea companiei in mediul retail si online;
- Concepe si posteaza materialele publicitare;
- Implementeaza si sustine strategia de marketing online a firmei;
- Intretine si actualizeaza informatiile pe site-ul companiei si pe retelele de socializare;
- Analizeaza ofertele şi identifica cele mai avantajoase forme de promovare;