Specialist Marketing

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 100 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este pasionat dе zona digitala, este creativ, comunicativ si are o atitudine pozitiva!

Cerintele postului:
- Absolvent al unei facultati de profil;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
- Experienta in activitatea de marketing si PR, de minim 2 ani (de preferat in cadrul unei banci);
- Excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii Bancii prin intermediul mass-media;
- Realizarea campaniilor promotionale pentru produsele si serviciile Bancii;
- Intretinerea site-ului web si a componentei SEO a acestuia;
- Monitorizarea bugetului de marketing si comunicare;
- Crearea de concepte grafice destinate mediului on line, anunturi, materiale promotioanle si prezentari de produse.

TechVentures Bank S.A. este o bancă românească lansată în Decembrie 2020.

Suntem o bancă universală care oferă o gamă completă de servicii bancare, atât pentru clienții persoane fizice, cât și pentru clienții persoane juridice.

Ne dorim să oferim siguranță și continuitate clienților actuali, optimizând în același timp procesele pentru aceștia. Evoluția digitală a băncii și produsele inovative pe care le vom lansa ne vor permite să ajungem la un client care își dorește să îmbunătățească performanțele afacerii cu ajutorul instrumentelor bancare. Vizăm atât persoanele fizice care au afinități digitale, cât și persoanele juridice, de la stat-up-uri până la organizații cu structură complexă, care au tot mai multă nevoie de rapiditatea procesului digital.

Publicat 27 oct. 2021 Expiră 26 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos