Specialist marketing

Gama - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- experienta in Online Marketing si Social Media;
- cunostinte in utilizarea programelor de editare grafica (Photoshop, CorelDraw);
- abilitati foarte bune de comunicare;
- excelente abilitati de exprimare si de a compune texte creative si usor de inteles;
- pasionat de domeniu;
- experienta in design grafic reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- dezvoltarea si implementarea strategiilor de marketing;
- dezvoltarea continua a imaginii si identitatii firmei, atat in mediul fizic, cat si in online;
- administrarea campaniilor Google Ads si Facebook;
- asigurarea functionarii paginii Web a companiei;
- gestionarea postarilor pe Facebook si Instagram;
- planificarea si proiectarea posterelor si afiselor cu produsele companiei;

Compania GAMA are ca principal obiect de activitate producerea si comercializare de camasi si cravate pentru barbati.

Cu o desfacere anuala de peste 200000 camasi si 80000 cravate, compania GAMA reprezinta un punct de reper in domeniul confectiilor clasice pe piata interna din Romania.

Firma GAMA detine certificarea ISO 9001, certificarea fiind facuta de renumita companie germana TUV Rheinland, acest lucru garantant, inca o data, atentia pentru calitatea produselor si satisfactia clientilor.

Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos