SPECIALIST MARKETING

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce ne-ar bucura să găsim la tine?
Entuziasm și inițiativă;
Curiozitate și energie - ca să te dezvolti cât mai mult;
Creativitate: capacitatea de a veni cu idei originale sau inovative si de a construi pe baza acestora în scopul dezvoltării
Bune cunoștinte PC: pachet Ms Office
Capacitate de prioritizare a activităților;
Spirit de echipă;
Experiență minimum 2 ani în activitati de marketing;
Limba engleză scris și vorbit nivel mediu avansat.

Descrierea jobului

Ce responsabilităti ai avea, mai exact?
Realizarea de rapoarte și analize de piață;
Promovarea imaginii si a produselor companiei
Coordonarea proiectarii si realizarii campaniei de marketing si de PR
Dezvoltarea și gestionarea paginilor web, a retelelor de socializare si strategii de promovare

Ce iti oferim?
-salariu motivant, pe masura experientei si implicarii tale
-tichete de masa (20 ron/zi lucratoare)
-asigurare medicala privata
-traininguri saptamanale de dezvoltare personala

Infiintata in 1994, Sc General Agro Com Service are ca principal obiect de activitate distributia produselor alimentare cat si fabricarea produselor din carne(mezeluri si produse readymeal)
Ne bucuram de o echipă unită, în continuă creștere, formată din oameni profesioniști și ne dorim un coleg/ă care sa contribuie la reușitele echipei prin dinamismul și cunoștințele sale

Publicat 24 iun. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos