Publicat 13 Feb 2020 | Reactualizat 14 Mar 2020 | Expiră 15 Mar 2020

Specialist marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Limba engleza - nivel avansat (scris, vorbit, citit)
  • Excelente skill-uri de comunicare si relationare
  • Cunoastere excelenta a Office
  • Capacitate de analiza a informatiei
  • Capacitati de solutionare a problemelor
  • Folosirea medie a unui program de editare grafica
  • Fire organizata, atenta la detalii, perseverenta
  • Proactivitate
  • Orientat catre solutii creative
  • Punctualitate, promptitudine

Constituie avantaj:
  • Experienta pe o pozitie similara minim 1 an
  • Studii universitare/postuniversitare in marketing/comunicare
  • Experienta in organizarea de evenimente de business

Descrierea jobului

Responsabilitatile jobului:

  • Implementeaza strategia de marketing alaturi de echipa
  • Evalueaza si raporteaza rezultatele actiunilor de marketing
  • Cerceteaza, colecteaza si raporteaza informatii relevante pentru domeniul in care activeaza firma
  • Contribuie cu idei, strategii de abordare a clientilor, actiuni promotionale, competitionale si de promovare
  • Pregateste, editeaza si traduce din si in engleza rapoarte, brosuri de produs/companie, studii de caz, prezentari si documente similare
  • Mentine legatura cu furnizorii de produse/servicii de marketing
  • Organizeaza si participa la evenimente
  • Monitorizeza modul de folosire a materialelor promotionale
  • Identifica modalitati de crestere a vizibilitatii companiei pe piata si cresterea vanzarilor
  • Desfasoara zilnic activitati administrative menite sa asigure functionalitatea departamentului
  • Alcatuieste si analizeaza chestionare sau alte forme de feedback
  • Realizeaza etichete pentru produsele comercializate de companie conform graficii stabilite
  • Reprezentati Triton in fata clientilor, furnizorilor si partenerilor folosind un mix complet de marketing pentru

Beneficii:
Pachet salarial atractiv, Tichete de masă, Prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun)
Mediu de lucru dinamic, motivant
Echipa tanara, performanta

Expirat
Specialist marketing  -  S.C. TRITON S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles