Publicat 06 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Specialist marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice/marketing/comunicare;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Cunostinte solide de operare PC: MS Office, Power Point, Excel etc.;
- Cunoasterea programelor de editare Adobe, Corel Draw;
- Pasiune pentru marketing, perseverenta si atentie catre detalii, initiativa si orientare catre rezultate;
- Bune abilități de negociere ,abilitati de comunicare verbala si in scris,capacitate de muncă independentă;
- Avantaj: experienta in domeniul marketing.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Participă la întocmirea si implementarea strategiei de marketing;
- Promovează imaginea societății;
- Realizează cercetări de piață;
- Participa la actiuni de publicitate/advertising;
- Elaborează și actualizeaza cataloagele si materialele de prezentare ale companiei, site-ul de internet al companiei în colaborare cu Departamentul Vânzări;
- Contribuie la realizarea campaniilor de promovare a noilor produse/servicii lansate;
- Mentine relatii profesionale cu toti partenerii interni si externi (agentii de publicitate, firme de sondare a pietei etc.);
- Organizeaza participarea la targuri, expozitii si alte intruniri nationale si internationale
- Intocmeste rapoarte periodice cu toate intalnirile si evenimentele la nivelul firmei si face propuneri de imbunatatire a nivelului de atractie al firmei;
- Oferă suport departamentului Vânzări;

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- bonusuri pentru performanta;
- tichete de masa si tichete cadou;
- beneficii non-financiare: training, certificari, teambuilding;
- transport asigurat;
- mediul de lucru placut si colaborare cu o echipa profesionista.

Suntem o companie modernă cu 100% capital românesc si cu o traditie de peste 40 de ani.

In urma evolutiei pozitive post privatizare si a investitiilor in retehnologizare, COMES-ul avea sa devina unul dintre principalii furnizori din tara, de schimbatoare de caldura, recipiente sub presiune (rezervoare, reactoare, economizoare, boilere), racitoare de aer cu tevi cu aripioare, coloane, cazane de apă calda & fierbinte şi abur pentru industria Chimica, Petrochimica si Nucleara.

Printre valorile promovate de noi se numara: performanta, respectul pentru angajat, comunicarea si cooperarea.

Expirat
Specialist marketing  -  Comes S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles