Publicat 14 Mai 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Specialist marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte, studii si experienta
Studii superioare (marketing – constituie avantaj);
Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara;
Tehnici de comunicare si elaborare a mesajelor;
Principii si metode implicate in expunerea, promovarea si vanzarea serviciilor;
Foarte bune abilitati de comunicare in mediul business;
Munca in echipa;
Capacitatea de planificare, organizare, monitorizarea resurselor in vederea atingerii obiectivelor setate;
Creativitate;
Limba engleza – avansat (vocabular tehnic/ scris/ vorbit);

Descrierea jobului

Atributii principale/ Responsabilitati
Asigura promovarea serviciilor si imaginii companiei prin mijloace specifice; Monitorizeaza implementarea noilor servicii pe piata;
Realizeaza baze de date comparative, studii de piata, specifice domeniului de activitate; Asigura suport informational pentru echipa de vanzari;
Identifica canale optime pentru cresterea vizibilitatii brandurilor companiei;
Monitorizeaza realizarea campaniilor prin contractele de publicitate si documentele asociate;
Gestioneaza relatiile cu agentiile de publicitate si agentiile de media;
Coordoneaza organizarea de evenimentelor interne;
Participa la evenimentele externe ale companiei (evenimente de lansare, seminarii, expozitii, targuri, etc)
Desfasoara activitati de analiza si elaborare rapoarte/ planuri specifice/ machete, etc;
Participa activ la elaborarea strategiei de marketing;

Cu o experienţă de peste 20 ani în domeniu, si peste 3600 de angajati, Civitas Group furnizează soluţii de securitate adaptate nevoilor clientului.

Oferind încă de la început servicii profesionale, acoperind sectorul pazei umane, monitorizării şi intervenţiei rapide şi al sistemelor electronice de securitate, ne-am remarcat, devenind unul dintre furnizorii importanţi de servicii de securitate, statut certificat de un portofoliu relevant de clienţi.

Respectarea angajamentelor asumate faţă de clienti și a principiului conform căruia trebuie oferită acestora soluţia optimă pentru asigurarea nevoii de securitate, reprezintă principalele obiective ale fiecăruia dintre noi.

În domeniul pazei umane avem o puternică infrastructura la nivel naţional, putând asigura servicii de cea mai înaltă calitate, prin parteneriate stategice. Selecţia partenerilor este rezultatul unui riguros audit de evaluare continuă, care are ca principale criterii competenţa, performanţa,etica şi respectul pentru lege.

Ne bazăm pe un colectiv calificat, care face posibilă realizarea performanţelor remarcabile, prin respectarea tuturor reglementărilor tehnologice şi de siguranţă date de standardele din domeniu.

Cunoaştem bine nevoile de securitate ale clienţilor pentru a găsi şi oferi acestora soluţii complete şi personalizate de securitate, dezvoltate cu tehnologii de ultima oră şi profesionişti in domeniu.

Expirat
Specialist marketing  -  CIVITAS GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles