de ani Fără Frică...

Publicat 03 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Specialist marketing

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare
- experienta in marketing;
- disponibilitate de deplasari
- sociabil;
- abilitati de comunicate
- spirit practic;
- rezistenta la stres;
- ordonat;
- ambitios;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Cercetare de piata - Culegerea datelor, informatiilor referitor la imaginea produselor companiei si ale competiei existente in piata, relatiile de colaborare dintre companie si clienti, urmarirea impactului promotiilor realizate pe zona arondata.

Beneficii:

- salariu fix; bonus; diurna
- masina;
- telefon

Companie de distribuţie produse alimentare cu activitate la nivel naţional

Expirat
Specialist marketing  -  S.C FARES TRADING S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles