Publicat 29 Mar 2019 | Reactualizat 26 Apr 2019 | Expiră 29 Apr 2019

Specialist Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal se va ocupa de:

- implementarea, monitorizarea și optimizarea activității specifice de marketing și comunicare;
- elaborarea materialelor de promovare și comunicare;
- crearea, monitorizarea și optimizarea campaniilor Google Ads;
- monitorizarea constantă a activității și evoluția brandurilor Lajumate.ro, HomeZZ.ro, CarZZ.ro și JobZZ.ro;
- propunerea și implementarea de noi idei, strategii și concepte pentru campaniile de promovare;
- realizarea rapoartelor săptămânale, lunare și punctuale, urmărind principalii indicatori de performanță.

Profil:

- absolvent studii superioare;
- persoană energică și spontană, îndreptată spre găsirea de soluții;
- persoană creativă și proactivă;
- experiență profesională în domeniu (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, etc) ;
- capacitate foarte bună de comunicare, relaționare și negociere;
- abilitatea de a prioritiza și gestiona task-urile;
- cunoștințe foarte bune de limba română și limba engleză.

Așteptăm CV-ul tău la următoarea adresă: andreea@lajumate.ro.
București

Descrierea jobului

Recrutăm pentru completarea echipei Lajumate.ro (HomeZZ.ro, CarZZ.ro și JobZZ.ro), Specialist Marketing.

Lajumate.ro este o platformă de anunțuri online lansată în octombrie 2015, cu verticalele de anunțuri HomeZZ.ro, JobZZ.ro și CarZZ.ro, împreună acestea având ca scop facilitarea procesului de vânzare-cumpărare, respectiv recrutare de personal.
Suntem o echipă tânără, puternică și 100% dedicată care își propune să atingă cele mai bune performanțe într-un timp record. Combinația dintre mediul de lucru plăcut, atmosfera destinsă și spiritul de echipă, motivează și ajută fiecare membru al echipei să își pună în valoare principalele competențe profesionale care sunt susținute și îmbunătațite în permanență pentru a conduce către o continuă creștere profesională.

Cea mai importantă platformă multimedia din România cu capital integral autohton. Din 1991, anul apariţiei Tipografiei Intact şi până în prezent, am evoluat la statutul de platformă media 360°, dezvoltând un portofoliu solid de mărci în televiziune, presa scrisă, radio, operatiuni digitale si alte servicii complementare. INTACT Media înseamna o echipă de profesionişti şi este renumit pentru oportunităţile de creştere şi dezvoltare profesională pe care le oferă.

Expirat
Specialist Marketing  -  ANTENA TV GROUP S.A.