de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

SPECIALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti pasionat si interesat de marketing in agribusiness si social-media, atunci acesta este oportunitatea ta de a te alatura echipei noastre. Vei organiza evenimentele companiei atat pe linie de marketing, cat si de PR sau interne, vei coordona solutii de marketing pentru produsele companiei, vei analiza performantei campaniei pentru a crea strategii viitoare de sales marketing.

Cerinte:

  • Studii superioare, de preferinta Marketing sau Comunicare
  • Experienta de marketing in agribusiness reprezinta un avantaj
  • Buna cunoastere si utilizare a internetului si a retelelor de socializare (Facebook, Linkedin, Google Ads; YouTube, etc);
  • Actualizarea si mentenanta site-ului companiei
  • Cunostinte de baza grafica publicitara (machetare) Photoshop/ Corel/ suita Adobe
  • Cunostinte de operare PC – Ms Office (Word, Excel, Power Point): nivel avansat
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat
  • Atitudine pozitiva castigatoare, initiativa, dinamism
  • Persoana creativa, flexibila, entuziasta, autodidacta
  • Raspunde pentru livrarea la timp a proiectelor
  • Disponibilitate calatorii in teritoriu in proportie de 25% din timpul de lucru

Descrierea jobului

  • Implementeaza si finalizeaza proiectele de marketing: campanii promotionale (online si offline), vouchere, team-building, conferinte de presa
  • Mentine relatia cu furnizorii pentru toate activitatile de marketing si promovare
  • Centralizeaza in CRM formularele pentru strangerea de date, cum ar fi: sondaje, liste de opinii, formulare de prezenta
  • Gestioneaza distributia materialelor de promovare catre echipa de vanzari
  • Pregateste, organizeaza si participa la simpozioane, seminarii, Academia Aectra
  • Urmareste facturile de marketing si se asigura ca sunt clasificare potrivit centrelor de cost agreate impreuna cu superiorul direct
  • Ofera suport echipei de vanzari in realizarea activitatilor de promovare
Daca sunteti interesat de aceasta oportunitate ne puteti trimite CV-ul dumneavoastra si la: hr@aectra.ro

Cu o experienta de peste douazeci si cinci de ani in domeniu, Aectra Agrochemicals, leaderul pietei de nutritie si stimulare a cresterii a plantelor din Romania, continua sa investesteasca in cea mai performanta si profesionista echipa din Agribusiness. Suntem determinati sa continuam sa creem si sa dezvoltam segmentele de piata vizate, prin portofoliul unic si inovator in domeniu (e.g. ATONIK, TERRA SORB, BlackJak, etc), prin expertiza tehnologica acumulata in ultimele decenii impreuna cu partenerii nostri si, mai ales, prin intermediul valorii si cunostiintelor echipei noastre de profesionisti. Suntem o Companie care prin Inovatie, Profesionalism, Implicare si Performanta, aduce un aport semnificativ in segmentul cu cea mai impresionanta dinamica si dezvoltare tehnologica din Agribusiness.

Expirat
SPECIALIST MARKETING  -  AECTRA AGROCHEMICALS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles