Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

SPECIALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul marketing, sociologie sau economie.(AVANTAJ)
Abilitati de operare PC: Word, Excel, PowerPoint, programe de baze de date.
Capacitate de a redacta lucrari si rapoarte clare si corecte.
Corectitudine, receptivitate, orientare catre nou, flexibilitate si creativitate;
Bun echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;

Descrierea jobului

Mentine relatii profesionale cu toti partenerii interni si externi (agentii de publicitate, firme de sondare de piata etc.).
Respecta metodologia de marketing adoptata in cadrul firmei.
Cresterea numarului de clienti;
Organizarea diferitelor activitati pentru companie: targuri, conferinte etc.
Pregatirea prezentarilor pentru diversele evenimente.
Organizarea calatoriilor pentru diverse evenimente;
Beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Transportul asigurat;
Asigurare medicala;
Bonus de prezenta;
Bonus Performanta;

Tehnologie din 1982. Dm Elektron, specialistul în proiectarea de componente electronice , este conceput pentru a oferi un serviciu complet și vertical. Născut în 1982 din intuiția unui antreprenor, acesta implică aproximativ 300 de angajați angajați să satisfacă multiple nevoi prin fabrica noastra Dm Elektron (Buja, Udine), specializată în asamblarea componentelor electronice, furnizarea completă a produselor si dezvoltare produse (R&D). De-a lungul timpului, am dezvoltat o strategie care evoluează de la asamblarea completă a componentelor electronice, la o relație pe termen lung cu clientii, îmbunătățind cunoștințele noastre cheie în testare, industrializare și producție, datorită unor tehnici extrem de inovatoare și fiabile. Dm Elektron, care se confruntăcu noile solicitări de piață, a înființat o fabrică din Brașov (România), SC DM ELEKTRON, care garantează clienților un avantaj economic vizibil, păstrând în același timp standarde de înaltă calitate și securitate.

Expirat
SPECIALIST MARKETING  -  Dm Elektron Romania