Specialist marketing online

Dicor Land SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui coleg capabil care sa ne ajute să creștem continuu, iar pentru a face asta trebuie:
  • să deții cel puțin 3 ani experiență în marketing, dintre care cel putin 1 an în marketing online și 1 an în social media de business;
  • să ai o experiență dovedită în conversare / moderare pe social media - Facebook, YouTube, LinkedIn, Instagram etc;
  • să deții aptitudini și experiență de lucru în PrestaShop si WordPress;
  • să fii la curent cu cele mai noi metode şi trend-uri în marketingul online;
  • să ai un nivel mediu de limbă engleza;
  • să fii o persoană cu inițiativă, creativă și orientată spre succes.
Pot constitui avantaje: experiența semnificativă în SEO și copywriting, cunoștinte de branding, experiență anterioară în new media.

Descrierea jobului

Ca Specialist Marketing Online, în cadrul Dicor Land, te vei ocupa de:
  • update-ul site-urilor companiei(actualizare produse, promoții, prețuri, etc.);
  • promovarea companiei în social media;
  • postarea pe platfomele de e-commerce a anunțurilor privind comercializarea utilajelor agricole, pieselor și a echipamentelor agricole;
  • găsirea de noi metode pentru promovarea imaginii companiei în mediul online sau a mixului de marketing online – offline;
  • conceperea de analize / raportări asupra site-urilor companiei și asupra activității de marketing;
  • generarea de contacte / lead-uri pe care le vei comunica echipei de vânzări a companiei;
  • identificarea modalităţilor de îmbunătăţire a experienţei online a vizitatorilor.
Pentru toată munca depusă și rezultatele obținute, vei primi un pachet salarial atractiv și vei beneficia inclusiv de:
  • Programe specifice de training;
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei/ zi lucrată;
  • Tichete de vacanță;
  • Primă de Crăciun și Primă de Paște;
  • Primă de zi de naștere;
  • Primă de căsătorie;
  • Primă la nașterea copiilor.
Activitatea se va desfășura la punctul de lucru din Loc. Braniștea, Jud. Galați.

Te așteptăm în echipa Dicor Land, o echipă profesionistă, tânără, în continuă dezvoltare. Alături de echipa noastră vei crește din punct de vedere profesional și personal și vei avea satisfacția că vei fi motivat în permanență să fii mai bun, să te implici mai mult. Suntem o familie mare și unită în care ne ajutăm reciproc și în care fiecare coleg este special. În Dicor Land, colegii sunt prietenosi, deschiși, veseli și mereu cu chef de lucru.

Dacă ti-am stârnit interesul și chiar iți doresti să cresti atât personal cât și profesional, așteptăm CV-ul tău. Dorim să ne mărim familia cu un specialist marketing online.

Cererile vor fi tratate în strictă confidențialitate. Numai candidații selectați vor fi contactați pentru un interviu. Dacă aplicați, înseamnă că sunteți de acord cu prelucrarea și păstrarea datelor cu caracter personal conform informațiilor GDPR postate la sfârșitul acestui anunț.

Dicor Land, grup de companii cu 10 ani de experiență în domeniul soluțiilor pentru agricultură, este unul dintre cei mai importanți importatori și distribuitori de echipamente agricole, piese și accesorii. Suntem în fiecare an recunoscuți ca dealer-ul numărul 1 pentru majoritatea producătorilor cu care colaborăm și suntem compania care vinde cele mai multe implementuri agricole din România. Am crescut cifra de afaceri de la 1,5 milioane la peste 15 milioane de euro în ultimii 5 ani.

Viziunea companiei noastre este de a deveni liderul de piață în România în acest segment. Astfel, ambiția noastră este să devenim opțiunea preferată de către orice agricultor, dar și angajatorul preferat pentru specialiștii din domeniu.

Dacă aplicați, înseamnă că sunteți de acord cu prelucrarea și păstrarea datelor cu caracter personal conform informațiilor GDPR postate la sfârșitul acestui anunț.

Trimițând datele dumneavoastră cu caracter personal prin corespondența electronică, vă exprimați acordul expres și neechivoc ca aceste date să fie prelucrate de companiile afliate grupului Dicor Land. Prelucrarea datelor se va face exclusiv în scopul selectării dumneavoastră ca angajat.
Datele cu caracter personal pe care le transmiteți către Dicor Land pot include: nume, prenume, vârstă, sex, cetățenie, adresa de domiciliu, reședința, adresa de e-mail, ocupația, educația, parcursul profesional, venitul sau fotografia. Dicor Land nu colectează alte date cu caracter personal în afară de cele puse la dispoziție explicit prin trimiterea de către dumneavoastră.
Dicor Land a implementat măsuri adecvate care asigură un nivel ridicat de securitate a prelucrării datelor dumneavoastră cu caracter personal. Dicor Land stochează datele cu caracter personal în medii securizate și nu transferă niciun fel de date cu caracter personal către terți în afara Uniunii Europene și nu procesează automat datele dumneavoastră cu caracter personal.
Aveți dreptul să ne solicitați accesul la datele dumneavoastră cu caracter personal, rectificarea sau ștergerea acestora, inclusiv restricționarea prelucrării. Pentru orice sesizare sau solicitare cu privire la prelucrarea datelor personale de către companiile din grupul Dicor Land, vă rugăm să vă adresați ofițerilor noștri responsabili cu protecția datelor personale, la adresa de e-mail dataprotection@dicorland.ro.

Publicat 11 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos