Specialist marketing online(SEO, GoogleAdwords)2500-3500 lei- Brasov

Amco Advertising - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajam operator / responsabil magazin online tricouri / specialist marketing online. Energic si atent la detalii, cu experienta si cunostinte in promovare online.
  • Experienta minim 1 an in marketing;
  • Cunostinte SEO, GoogleAdwords ;
  • Orientare spre client
  • Abilitati de organizare si planificare
  • Creativitate si atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Preluarea cererilor clientilor online prin interfata magazinului, prin telefon sau e-mail
  • Comunicare cu clientii si ofertarea acestora;
  • Trimiterea coletelor comandate online prin curierat sau prin posta ( creare AWB-uri )
  • Controleaza si urmareste stocul de marfa, suprastocurile, articolele greu vandabile si aplica masuri corespunzatoare pentru impulsionarea vanzarii sau returnarea lor
  • Contribuie la elaborarea strategiei de dezvoltare a magazinului si la stabilirea obiectivelor imediate
  • Activitati de marketing: creatie, design site, elaborare newsletter, GoogleAdwords, mentinerea prezentei firmei pe canalele de social media

Beneficii:
  • Salariu : 2500-3500 lei net in functie de experienta;
  • Bonusuri in functie de vanzari;

Desi avem deja experienta in deomeniu, dorim sa dam o fata noua, bine organizata, diviziei de Personalizari tricouri si printari tablouri.

Publicat 10 sept. 2021 Reactualizat 10 oct. 2021 Expiră 10 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos