Specialist Logistica - Imbunatatire procese

ROMSTAL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri au devenit cei mai buni specialisti in domeniu si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca:
  • Ai experienta dovedita pe procesele de imbunatatire a imaginii demagazin;
  • Iti place sa gasesti solutii si sa analizezi in detaliu toate persepectivele;
  • Esti o persoana energica, orientata spre rezultate cu bune abilitati de comunicare;
  • Ai valori personale solide de onestitate, integritate si grija fata de mediu
  • Ai permis categ B

Descrierea jobului

Rolul job-ului: Vei identifica si aplica solutii adecvate de imbunatatire a performantelor proceselor din magazinele Romstal. Ne dorim ca impreuna sa oferim clientilor cea mai buna experienta de vanzare, dezvoltand parteneriate de tip win-win cu clientii Romstal.

Iata ce vei face:

- Vei monitoriza piata si concurenta in vederea mentinerii unei pozitii favorabile a companiei la nivel de imagine si experienta a clientului;
- Vei participa activ la dezvoltarea strategilor de vanzare, promovare si imbunatatire imaginii in magazine;
- Te vei implica in procesele de identificare a tendintelor de cumparare ale clientilor si vei aduce modificarile necesare conforme cu strategia stabilita;

La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Bonusurile pentru performanta
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si de vanzari.
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !
Ne poti gasi si aici:

Romstal s-a dezvoltat in 26 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate. Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 26 ani pe piata, Romstal s-a dezvoltat in: Italia, Bulgaria, Serbia, Ucraina, Moldova si are ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.

Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 4 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos