Specialist Licitatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta de lucru intr-o pozitie similara de minimum 3 ani;
- Cunoasterea legislatiei de Achizitii Publice din Romania;
- Studii superioare finalizate cu Licenta – de preferat economice sau juridice;
- Persoana responsabila, cu capacitatea de a urmari si respecta termenele limita;
- Capacitatea de organizare, planificare si prioritizare a sarcinilor;
- Excelente abilitati de comunicare, inter-relationare si lucru in echipa;
- Cunostinte limba engleza mediu/avansat;
- Foarte bune abilitati PC.

Descrierea jobului

- Identificarea licitatiilor ce corespund intereselor companiei, consultand site-urile specializate;
- Intocmirea si transmiterea in termenele stabilite a documentatiei pentru participarea la licitatii precum si depunerea si elaborarea ofertelor pentru achizitii directe;
- Elaborarea de oferte comerciale pentru potentiali clienti/parteneri legate de participarea la licitatie si intocmirea formelor finale de participare;
- Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente, inclusiv elaborarea de raspunsuri la solicitarile acestora;
- Monitorizarea si аctuаlizarea cаtalogului еlеctronic conform cu ofеrta compаniеi de produse si preturi;
- Lansarea corecta a comenzilor din procedurile castigate şi urmarirea derularii contractelor lor pana la livrare/facturare;
- Derularea activitatii conform politicii companiei.

Te invitam sa te alaturi echipei noastre!

Beneficii:
- salariu atractiv si bonusuri de performanta;
- birou central (langa Camera de Comerț și Industrie a României - Pasajul Marasesti);
- cursuri de specializare, posibilitatea de dezvoltare.

Vom avea ocazia sa lucram impreuna intr-o echipa stransa, prietenoasa care iti va fi alaturi in permanenta.

Credem ca orice spatiu merita sa fie pus in valoare! De aceea importam, comercializam o larga varietate de produse pentru amenajari urbane si locuri de joaca. Recomandam produsele noastre pentru un raport calitate/pret excelent. Ne recomanda varietatea, utilitatea, creativitatea si valoarea reala a produselor noastre. Furnizam si livram Mobilier Urban si Echipamente de Joaca in Bucuresti si toata Romania.
Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.urban-market.ro si www.locuri-joaca.ro.

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022