Publicat 14 Ian 2021 | Reactualizat 13 Feb 2021 | Expiră 14 Feb 2021

Specialist Licitații Publice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii Superioare finalizate
Minimum 3 ani experiență SEAP/SICAP privind licitațiile
Cunoașterea limbii române la nivel excelent – scris, vorbit
Cunoașterea limbii engleze la nivel foarte bun – scris, vorbit
Atenție deosebită la detalii
Cunosterea legislației naționale aplicabile în domeniul achizițiilor publice, SEAP, SICAP
Persoana ambițioasă, dinamică, organizată, motivată de câștig și reușită
Abilități de comunicare, spirit de observație, bune abilități de lucru, atât în echipă, cât și individual
Operare PC: Internet Explorer/Edge, Chrome, Outlook Express, Microsoft Office
Ușurință în lucrul cu Adobe, WinRar, WinZip

Descrierea jobului

• Primirea/preluarea caietelor de sarcini de la beneficiarii privați și de la autoritățile publice, fie direct, fie prin intermediul sistemului SEAP (site licitații publice).
• Monitorizarea anunțurilor de licitații în sistemul SEAP, www.e-licitație.ro, în alte site-uri de licitații publice sau în site-urile autorităților de stat (ministere, regii autonome, companii naționale, primarii, consilii județene).
• Participarea activă la ședințele de analiză a caietelor de sarcini solicitate de conducerea Diviziei.
• Distribuirea caietelor de sarcini către departamentul Tehnic-Ofertare, cât și către departamentele-suport în pregătirea documentelor de calificare/eligibilitate (Financiar, Juridic, Mecanizare, Sistemul Integrat de Management, Resurse Umane).
• Oferirea de suport în pregătirea efectivă a formularelor și a documentației de eligibilitate, precum și procurarea documentelor-suport solicitate de beneficiar în faza de licitație.
• Încărcarea documentelor de ofertă - calificare, tehnică și financiară - în sistemul SEAP (pentru licitații publice), în cazul licitațiilor electronice sau online, precum și pe platformele beneficiarilor privați.

PORR Construct Romania is part of the international PORR Group with its main headquarters in Vienna, Austria.

We are one of the leading construction companies in Europe, with over 150 years of experience. Our main activity areas are building construction and civil engineering.

We connect the building blocks in a reliable way, shoulder to shoulder, with passion and pioneering spirit, with appreciation for every one’s work and effort toward building the future we are all part of.

Expirat
Specialist Licitații Publice  -  PORR Construct SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles