SPECIALIST LEAN MANAGEMENT

NXPRINT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Descrierea postului:

Un specialist lean este responsabil pentru identificarea și îmbunătățirea rezultatelor proceselor de producție și operaționale pentru a îmbunătăți eficiența, a reduce costurile și a crește satisfacția clienților.
  • Studii superioare
  • 1 până la 3 ani de experiență într-un mediu de producție în implementarea instrumentelor, proiectelor și programelor LEAN cu un istoric de succes dovedit (5S, KAIZEN, SMED, management vizual);
  • Cunoașterea metodologiei de management de proiect;
  • Cunoștințe în domeniile analizelor proceselor și cauzelor principale;
  • Experiență de lucru cu toate nivelurile de management;
  • Bune cunoștințe de MS Office (competență Excel);
  • Engleză – nivel avansat.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Evaluează toate activitățile de îmbunătățire continuă și implementează un plan de optimizare a performanței și a proceselor;
  • Interfață cu managerii de proiect pe proiecte care abordează probleme de personal, forță de muncă, timp și capacitate;
  • Oferiți instruire Lean la toate nivelurile companiei.

Noi îți oferim:
  • Echipă profesionistă și pasionată
  • Mediu de lucru plăcut
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională

NX PRINT SRL este o companie cu capital privat ce activeaza in domeniul serviciilor tipografice inca din anul 1993, desfasurand activitati de consultanta, design, prepress, tipar offset si finisaje, la cele mai inalte standarde de calitate. Suntem specializati in productia de etichete, ambalaje si materiale promotionale in tipar offset (pentru industriile: farmaceutica, cosmetica, alimentara, bauturi, textila, etc).

Publicat 10 Oct. 2022 Reactualizat 7 Nov. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.