Specialist IT

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii medii
  • Abilități bune de comunicare, relaționare și asimilare rapidă a informațiilor noi
  • Persoană cu inițiativă, orientata către client și rezultat
  • Implicare în identificarea și rezolvarea eficientă a problemelor în cel mai scurt timp
  • Capacitate de adaptare rapidă la situații și solicitări noi, precum și de muncă în echipă

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Configurarea software și hardware a echipamentelor IT&C (computere, imprimante, echipamente de rețea, servere, echipamente de comunicații fixe sau mobile)
  • Răspunde de efectuarea activităților de suport tehnic și mentenanță pe domeniul IT&C
  • Oferă suport - Helpdesk angajaților companiei

Ce oferim?
  • Pachet salarial competitiv
  • Tichete de masă
  • Tichete cadou pentru diferite ocazii
  • Asigurare de sănătate, viață și de accidente
  • Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului)
  • Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă
  • Cursuri de calificare şi instruire la locul de muncă
  • Posibilitate dezvoltării unei cariere profesionale într-o companie multinațională
  • Transport asigurat pe ruta Tg-Mureș-Reghin și retur sau pentru rutele existente

Kastamonu Entegre A.S. membra a holdingului Hayat, cel mai mare grup din Turcia in procesarea lemnului, produce şi comercializează o gama foarte diversificată de produse pe bază de lemn, de la plăci de tip PAL brut si melaminat, plăci de tip MDF brut si melaminat, plăci de tip HDF pentru uşi celulare, pana la parchet laminat şi alte produse complementare. Kastamonu Romania se afla in Reghin, judetul Mures si este rezultatul de succes al unui plan de investitii impresionant din punct de vedere financiar, tehnic si uman, in prezent avand un numar de peste 850 angajati in trei unitati de productie. www.kastamonuentegre.com

Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos