SPECIALIST ÎN VÂNZĂRI DE UTILAJE FORESTIERE PIAȚA ROMÂNEASCĂ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunoștințe în domeniul utilajelor forestiere, de construcții sau mașinilor agricole
Studii medii sau superioare în domeniul tehnic
Cunoştinţe tehnice
Abilități de comunicare și capacitatea de a stabili relații bune cu clienții
Bună organizare a muncii
Disponibilitatea de efectua călătorii de serviciu
Bune cunoștințe de limba engleză
Abilități de negociere
Permis de conducere cat. B
Flexibilitate și rezistență la stres
Bune competențe informatice

Descrierea jobului

Responsabilități:
Analiza pieței de utilaje forestiere din România
Căutarea de clienți pentru utilaje forestiere și crearea unei baze de date a clienților
Consiliere privind selectarea utilajelor
Negocierea și pilotarea contractelor la fiecare etapă de implementare
Menținerea unor relații pozitive și pe termen lung cu clienții
Vânzarea de utilaje forestiere
Servicii post-vânzare
Organizarea unui punct de vânzare local

Oferim:
Condiții stabile de angajare
Muncă interesantă care implică sarcini responsabile
Training de produse
Asistență în îndeplinirea sarcinilor atribuite
Salariu atractiv + sistem de premii
Instrumente de lucru necesare: telefon, calculator, autoturism
Sprijin substanțial
Dobândirea unei experiențe valoroase și cunoștințe extinse într-o companie în creștere rapidă
Trimiteți CV-ul dumneavoastră în limba engleză la: biuro@xgielda.pl sau sunați-ne la numărul +48 605 855 994

Compania Xgiełda se ocupă cu vânzarea de utilaje. Oferta noastră se adresează celor care caută utilaje forestiere la mâna a doua la prețuri avantajoase. Experiența, colaborarea între departamente, competența și buna atmosferă ne fac o echipă armonioasă, capabilă să îndeplinească cerințele clienților noștri. Ne specializăm în tranzacții internaționale. Lucrăm cu mulţi furnizori străini, iar de-a lungul anilor am dezvoltat încredere și profesionalism care se reflectă în rezultatele vânzărilor noastre.

Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021