Publicat 15 Sep 2020 | Reactualizat 29 Sep 2020 | Expiră 02 Oct 2020

Specialist in relatii cu publicul

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim sa ne marim echipa si suntem in cautarea unui Specialist in relatii cu publicul.
Esti candidatul ideal daca:
- Adopti o tinuta bussiness;
- Ai o prezenta placuta si iti place sa zambesti;
- Esti o fire organizata, care planifica si respecta termenele limita;
- Emani pozitivism;
- Muncitor, perseverent si determinat sunt cuvintele care te descriu;
- Esti o fire comunicativa si ai abilitati foarte bune de relationare;
- Te descurci excelent cu calculatorul, internetul si nu iti este teama sa lucrezi cu Word, Excel si PowerPoint;
- Ai mai lucrat pe o pozitie similara;
- Esti o persoana serioasa si foarte atenta la detalii;

Descrierea jobului

Care vor fi atributiile tale:

- Vei asigura o desfasurare optima a activitatii in cadrul punctului de lucru prin organizarea tuturor materialelor necesare;
- Vei prelua si distribui atat corespondenta cat si apelurile telefonice;
- Vei verifica si corecta ofertele companiei;
- Vei asigura protocolul pentru deservirea clientilor;

Rolul pe care il vei ocupa in cadrul companiei este unul foarte important deoarece vei asigura o buna imagine a brandului prin atitudine, prezenta si vocabular, oferind suport catre restul departamentelor.

Pentru a ne asigura ca vei ramane o persoana motivata iti vom oferi:
- Un spatiu modern in care iti vei desfasura activitatile;
- Colectiv dinamic cu idei productive;
- Toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii;
- Traininguri de specialitate periodice;
- Suport si intelegere;
- Posibilitatea promovarii in cadrul companiei;
- Salariu motivant (se va discuta la interviu in functie de experienta);

Suntem reprezentati de INCREDERE si RESPECT, acesta fiind si motto-ul companiei noastre, la care vom adauga transparenta, pasiunea pentru aceasta meserie, integritatea si calitatea.Pastrand intotdeauna obiectivitatea indiferent de situatie sau interactiune, oferind mereu servicii de calitate.

Expirat
Specialist in relatii cu publicul  -  Napoca Imobiliare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles